Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a pattanásokat az arcomról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

általában AHA savval szokták kezelni. Én szalicilsavat használok jó pár éve és hatalmas változást értem el vele.

Szerintem egy próbát megér!:)

2014. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jött be.
2014. júl. 22. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,otthon nem nagyon lehet seb és heg nélkül.
2014. júl. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ki szoktam őket nyomni (nekem kb 4-5 pattim van az arcomon általában, és gyulladtak), és aztán Naturland Spiritusszal kenem be, és beválik.:) segít!


26L

2014. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy mekkora felületet érint,mert azért lényeges lenne,azt is tudni,mert akkor nem mindegy,hogy milyen készítményeket alkalmazunk azon a bizonyos felületen. Egyeseknél a kávé,sós/zsíros ételek,csoki,fagyi és társaik valamint a kevés folyadékbevitel is előhozhatja.Tehát törekedj a minél egészséges ételek fogyasztására naponta igyál meg 2 l vizet(buborékmentes) vagy teát(főleg csalántea,mert nagyon jól kipucol belülről,nézz meg a neten a kúrát). Ha nagyon súlyos az eseted,akkor azt tanácsolom,menj el bőrgyógyászhoz,vagy ha lány vagy akkor nőgyógyászhoz és kérd ki a véleményét,hogy melyik fogamzásgátlót ajánlja,bár nem igazán ajánlom 16 éves kor alatt,mert eléggé összezavarhatja a hormonháztartásod.

Próbálj meg a legkevesebb alkalommal az arcodhoz érni! Nem csak egy bizonyos területen vannak?

Ne nyomkodd őket!

Naponta maximum csak 2x moss arcot.Menj el a patikába,ott is kérhetsz tanácsot az eladóktól,hogy mint ajánl a bőrtípusodra.Ha sminkelsz vegyél lemosót és alapozót is csak patikában válassz,ami bőrbarát és segít a patik gyógyulásában és nem fog tovább elterjedni. Szárító készítményt is mindenképp vegyél,valamint ami segít a hegek eltüntetésében(bármilyen sav készítmény).

Ne stresszelj! Próbálj pozitívan gondolkodni!Próbáld valamivel lefoglalni magad! Járj el futni vagy végezz otthon gyakorlatokat,használd a biciklit,busz vagy az autó helyett,tehát a lényeg,hogy tereld el a gondolatod és ne foglalkoztasson a gondolat,hogy jaj,már megint előjött egy.Még kimaradt egy nagyon fontos,hogy a hajadat is próbáld tisztán tartani,mert a legtöbb kosz azon tapad meg,ami aztán az arcodra kerülhet,plusz ha beizzasz a hajad alatt a bőr,ami éppenséggel az arcodat takarj még több pattanást idézel elő.

Ha még volna bármilyen kérdésed,akkor nyugodtan írj!:)

2014. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát !
2014. júl. 23. 16:27
 7/7 anonim válasza:

Vegyél citromot facsard ki a levéd és dörzsőlöld

a pattanásokra vagy ha apukádnak van rcszesze

akkor azt vagy valami alkoholosat.

2014. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!