Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami nagyon jó arcápolót/pattanáseltűvolítót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, pattanások eltávolítására. Jöhet házi praktika és valami szépségápolási lötty is...Az a gond, hogy már nagyon sok mindent próbáltam, de egyszerűen mindig nő rám pattanás, valamikor szinte az egész arcomat ellepik, van amikor meg egyáltalán nincsen rajta...Próbáltam már Niveát, Clean&Cleart, Garniert, házi praktikákat, méz, tojás, citrom stb...de mindig visszajönnek...Olvasgattam fórumokat, blogokat, ahol leírták hogy kinek mi hatott, azok közül is sok mindent kipróbáltam, de semmi haszna nincs...reményvesztett vagyok...akinek tényleg van valami jó tippje, az légyszíves segítsen! Köszönöm! És végére még egy észrevételt szeretnék: mindig mondják, hogy az arcunkra ne kenjünk semmit, hagyjuk a bőrt lélegezni, de amikor nincs rajta semmi, pont akkor pattanásosodik a legjobban...1 éve Avonos alapozót használtam, de átváltottam BB krémre, ami tényleg sokkal jobb, de sajnos azt is viselnem kell minden nap, ha kevesebb pattanást akarok az arcomon...Szóval hogyha valakinek tényleg van valami jó tanácsa, azt megköszönném!!! :)

2014. júl. 21. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz,kitisztítja,amint érzed te is ez egyéni,nem mindenkinek használ egy adott termék.
2014. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én az Yves Rocher termékeit tudom ajánlani,nekem beváltak.

Valamint,a nagyobb,gyuladt pattanásokra érdemes vagy Ebrimycyn gélt,vagy ennek híján (mentolos) fogkrémet tenni,de mindkettőt csak egy-egy pontban,es vékonyan,mert nagyon szárítják a bőrt.

Ajánlom még a Zynerit nevű krémet,ami nekem szintén bevált,de azt csak a lejárati ideig használd mert utána már ellentétes hatásokat érhet el...

Ezek nekem mind beváltak,remélem Neked is befognak :) Az Yves Rocher termékeket ajánlom a legjobban,nekem azok voltak a leghatékonyabbak.

Sok sikeeeert!:))

2014. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőrtónus javító arckrémek!!! Lehet túl zsíros a bőröd..:/
2014. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!