Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látezik olyan arcápolót...

Látezik olyan arcápolót (olajat, krémet, pakolást. ) ami smink nélkül is széppé, egyenletessé teszi az arcbőrt?

Figyelt kérdés

Sajnos a szemem alatt elég nagy részen sötétebb a bőröm, olyan mintha mindig fáradt lennék (pedig nem!!) Ezen szeretnék változtatni, hogy ne kelljen mindig sminkelni magam ha emberek közé megyek...


A napokban láttam reklámot a Lancom Dreamtone szérumról, de sajnos nagyon magas az ára. Van esetleg ehhez hasonló szer,amely hatásos is és az ára 6.000Ft alatt van?


Várom véleményeiteket, tapasztalataitokat! Köszönöm! :)


2013. szept. 17. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit értelmetlennek tűnik a kérdés, de elsőre nem fogadta el így át kellett írnom az 1. szót ami miatt kicsit érdekes lett.

Szóval: Létezik olyan arcápoló (olaj, krém, pakolás... ) ami smink nélkül is széppé, egyenletessé teszi az arcbőrt?

2013. szept. 17. 21:14
 2/4 Deliverance ***** válasza:

Nekem a Garnier BB krém jutott eszembe. Hasonlít az alapozóhoz, de hidratálja a bőrt, és egyenletessé teszi az arc színét. 2 színben lehet kapni, szerintem az ára 5000 alatt van.

[link]

2013. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te próbáltad már? :) Mondjuk jónak tűnik... lehet megveszem. Remélem hatásos lesz!:P Köszönöm szépen!
2013. szept. 19. 21:25
 4/4 Deliverance ***** válasza:
Én nem, de két ismerősöm rendszeresen használja. A bőrtípusuk teljesen eltérő, de mindkettő csak ajánlani tudja! :)
2013. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!