Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyüket borotválják a lányok?

Milyüket borotválják a lányok?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok. És csak kíváncsiságól kérdezem, h a lányok milyüket szokták borotválni? Igaz az, h a combjukat is? És az igaz, h szőrös belül a fenekük?
2008. aug. 4. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást borotvál. Amúgy, láb, hónalj, nemi szerv. És igen szőrős a fenék is, kinek jobban, kinek kevésbé.
2008. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni, hónalj, láb, comb, nemi szerv, és igen a fenekem is szőrös azt is borotválom, köldök alatt is van egy kevés szőr azt pedig gyantázom.
2008. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen, combomat sajna nekem is kell. Fenék is szörös, azzal meg szerintem nem sok mindent lehet kezdeni :D
2008. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magam nevében, de én hónalj, lábszár és ritkán a comb, meg a cuncot! A hasamon nekem is van, de azt én is inkább gyantáztam, most epilátorral tépetem! popsi ....hát az is, de csak gyenge. Én elég jeti lennék amúgy, de vannak csajok akik alig szőrösek! Mázlisták.
2008. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak a hónaljamat borotválom, a lábszáramat epilátorral szoktam szőrteleníteni, a combomat, a puncimat és a fenekemet gyantáztatom. Nekem is van a köldököm alatt, azt csipesszel szedem.
2008. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van aki a combját is. Én a combomat, a hasamat és a karomat nem, mert mind szőke. Amit szinte mindenki az a hónalj, lábszár térdig, punci (többé-kevésbé). A feneke mid mindenkinek szőrös belül. Az nem szokta akinek kb annyira, mint a karja (nekem is).
2008. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát láb, hónaj, ritkán comb, nemiszerv, és formáraszedem a szemöldököm...Az én seggem ne túl szőrös legalábbis nem annyira, hogy szőrnek lehessen nevezni...


Sokan alkarról is leszedik, én azon csak áthúzom az epilátort ritkításként...

2008. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bajusz(gyanta v epiláló krém), kéz (alkar,felkar,ujjpercek), has, punci, fenék, comb, láb, lábfej+ujjpercek. Sajnos eléggé sötét a szőr mindenhol így inkább eltüntetem :)
2008. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+ hónalj persze (előző válaszoló)
2008. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!