Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A növesztéstől elvékonyodhat,...

A növesztéstől elvékonyodhat, ritkulhat a haj?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 1 éve növesztem a hajam. Nagyon dús és vastag hajam volt. Nem hullik, nem töredezett, szóval egészséges a hajam, de ami a fésűbe marad pár szál, azoknak a töve negyed olyan vastag, mint a vége, szóval a frissebb része elvékonyodott és így ritkábbnak, kevesebbnek tűnik, mert az új hajszálak is ilyenek. Nem férfias típusú hormonális hajhullás az biztos, mert oldalt is vannak ilyen hajszálak. És a családban egy férfi sem kopasz.


Egyébként szedtem hajvitamint is, amikor növeszteni akartam, 4 hónaponként egy kúrát végigcsináltam.


A jövő héten megyek hajgyógyászhoz, ki akarom deríteni mi ez, lehet más a háttérben.


Valaki volt már ilyen helyzetben?


Hosszú lett bocsánat, csak most eléggé idegesít ez a dolog..



2014. júl. 19. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hű, hát én sose nézem a fésűben maradt hajszálakat.

Nem hiszem amúgy, hogy aggódnod kell emiatt.

A növesztéstől nem vékonyodik el a hajad, hisz akkor a lányok se növesztenék fenékig.

Viszont aki kényes a hajára/külsejére, az gyakran vesz észre magán nem létező változásokat. Például én 18 évesen kitaláltam, hogy kopaszodom (lány vagyok), és hónapokig nem hittem el anyukámnak, hogy csak azért képzelem ezt, mert felfedeztem, hogy ott van a forgóm, ahol.

De majd a doki úgyis megnyugtat. :) Nincs semmi bajod, ne aggódj.

2014. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszod :) Remélem igazad lesz!
2014. júl. 20. 13:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!