Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, mitől...

Nagyon hullik a hajam, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig vasaltam a hajam, lassan 2 hónapja felhagytam vele, mert tönkre tette a hajam. Azóta voltam hajvágáson, hogy eltüntessem a tönkre ment hajamat. Most próbálom helyre hozni, de hirtelen nagyon hullásnak indult, és nem csak akkor, amikor mosom a hajam. A hajpakolásra gyanakszom vagy a sapmonra, a sampon Botéa pure 7.0 a pakolás Crema al latte serical. Ezek miatt lehet? Tudtok valami jó pakolást, esetleg valamit hajhullás ellen?
2014. júl. 18. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam természetgyógyásznál, ő ajánlott mézesmákot, minden egy kis kanálnyit , mondjuk vérszegény vagyok de hátha neked is segíthetne megerősíteni a hajadat :D amúgy ugyanebben a cipőben járok, én is nemrég voltam fodrásznál és nagyon elkezdett hullani a hajam, nemtudom miért:( esetleg ha szoktál úszni járni akkor a klóros víz miatt is lehet..
2014. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem elromlott fogak miatt hullott. Elmentem fogorvoshoz, ki is kellett húzni egy fogat és kettőt tömni. Akkortól elkezdett visszanőni egy csomó hajam, és egyre dúsabb, az erős hullás elmúlt.
2014. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!