Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol lehet az h hullik...

Mitol lehet az h hullik nagyon haj? Derek kozepig ero hajrol van szo

Figyelt kérdés
Rendszeresen van fesulve es mosva is, de nagyon hullik. Van erre valami esetleg? Ami gatolhatna az ilyen intenziv hajhullast?

2014. júl. 16. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs eltöredezve? Mert az is lehet a baj forrása. Egyébként a drogériákban nézz szét, vagy kérdezd meg egy patikában, hogy tudnak-e adni valamilyen hasznos krémet a fejbőrödre. Illetve figyelj oda az étkezésre! Fested a hajad?
2014. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet a háttérben: hajfesték (főleg ha sötétbarna vagy fekete), vitaminhiány, de lehet akár egészségügyi probléma is, hormonális- vagy pajzsmirigy probléma. Ha rendszeresen tapasztalod, nem múlik el 1-2 hónap alatt, akkor érdemes lehet meglátogatnod egy endokrinológust. A kolléganőimnek, kettőnek is nagyon csúnyán kihullott (megritkult) a hajuk, mindkettőnek pajzsmirigy alulműködése van. Szerintem érdemes az életmódodon is változtatni egy picit, közhely, de igyekezz minél több nyers gyümölcsöt, zöldséget enni, minél változatosabban, kerülni a fehér lisztet, mert az gátolja a magnézium és kalcium felszívódását is. Jót tesznek még az olajos magvak, de csak natúr állapotban (pirítás, sózás nélkül).
2014. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy természetes módszer: a ricinusolaj is sokaknak segített, fel kell vinni hajfestőecsettel a hajtövekre, bedunsztolni törölközőbe és úgy hagyni 2-3 órát. Ez serkenti a természetes hajnövekedést és táplálja a fejbőrt, ráadásul nem is drága.
2014. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Regebben volt festve de mar evek ota nem festem egyaltalan...a sampon nem szamit h milyen? pl en head and shoulderst hasznalok...a keket...vannak kulonfele hajapolok is ezt tudom de meg nem probaltam csak sampont hasznalok
2014. júl. 16. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl hosszú már a hajhagymáidnak..egy bizonyos hossz után nekem is elkezd hullani, azt mondták, hogy azért, mert nem bírja el a hajhagymám..ilyenkor vágatok belőle kicsit és lecsökken a hullás.
2014. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, okozhatja a problémát a sampon is, a Head & Shoulders különösen sok káros vegyületet tartalmaz. Manapság már a nagy kozmetikai márkák (Unilever, Procter & Gamble) inkább arra mennek, hogy felületi megoldásokat nyújtsanak, tehát minél puhábbnak, fényesebbnek tűnjön mosás után a haj. Persze ennek ára van, és ha megnézed az összetevők listáját, nagy valószínűséggel sok káros anyagot találsz majd. Ha gondolod, próbaképpen üss be google-be egy-két összetevőt, és nézd meg a kapott eredményeket. Vagy itt egy link Antal Vali oldalához: [link]

Lehet, hogy érdemes lenne adnod egy esélyt a DM-ben, Rossmannban kapható natúr termékcsaládok samponjainak is, emlékszem, én használtam a Rossmannos Alterrából valamelyiket, és egész jók voltak a tapasztalataim. Kell egy kis idő, amíg a fejbőrünk és a hajunk megszokja, de egészen biztos, hogy jót fog tenni. Ugyanez igaz a balzsamra/pakolásra is: ha teheted, válassz természetes balzsamot, vagy argánolajat, végső soron ez is a fejbőrre jut fésülés közben.

2014. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!