Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most volt egészségügyi vágásom...

Most volt egészségügyi vágásom,5 cm-t levágtak ( a szétnyílt végeket). De még mindig van egy problémám. ( több lenn) Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve növesztem a hajam, eléggé vastag szálú, sokak szerint szép hajam van.

Az a gond, hogy valahogy száll a hajam, nem egyenletes.. Kiállnak hajszálak amik rövidebbek mint a többi...

Nem szeretnék többet vágatni belőle mert sokat küzdöttem ezért a hosszért. Most mell fölé ér, de valahogy nem szép mert nem egyenletes.. 18/L


2014. júl. 17. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Az én haj vékony szálú és már jóval mell alá ér, de a fejem teteje tele van pici babahajszálakkal, amik égnek állnak, és fésülés után 5 perccel már úgy nézek ki, mint aki egy hete nem fésülködött. Kiborít sokszor.
2014. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajhabot próbáltátok? Hajmosás után kenjétek a hajtövekhez, az majd összetartja.
2014. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne műanyag fésűt használjatok, hanem natúr fát vagy vaddisznó sörtéset! :)
2014. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajhabbal és társaival nem szeretném károsítani a hajam, de ezt a fésűset kipróbálom.
2014. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De fontos, hogy a sörtekefe is fából legyen :)


[link]

2014. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!