Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg megtörténhet vagy...

Ez tényleg megtörténhet vagy fake?


2014. júl. 16. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nehezen XD de ha annyira félsz akkor menj álló szoliba :D
2014. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán megtörténhet bárkivel. Elég egy laza csavar, vagy egy rossz kapcsoló, és rád csapódik.
2014. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú ember ma voltam először szoliban, és nem hozta meg ez a videó a kedvem hozzá XD Megyek állóba:D Meg aki még szolizik az ne nézze meg a Végső állomás 3-at:DD
2014. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez fake. Ilyen erővel nem csapódik, még akkor sem, ha le is esne magától a tető. Ráadásul ki az a hülye, aki melltartóban szolizik?
2014. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is ma voltam először, és előtte megnéztem ezt is meg a végső állomásos vidit. ráadásul a mi fejlett kis városunkba mikor megláttam azt a koszfészket ahol van a szoli, meg egy ilyen 65 év körüli nyanya volt csak aki kezeli. és berakott 15 percre. fuhh
2014. júl. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!