Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van! Mit kezdhetnék a...

Elegem van! Mit kezdhetnék a hajammal?

Figyelt kérdés

14 vagyok és a hajam borzasztó.13 éves koromig nem tettem rá balzsamot és csontig szárítottam,aminek meg lett az eredménye: a hajam felső része olyan száraz mint egy széna!! De tényleg !! és annyira hogy elállnak egymástól a száraz hajszálak és olyan mintha a fejemen dróterdőt tenyésztenék!

Balzsamozom már (nem is kicsit) de nem használ. Már azon gondolkodom milyen lennék kopaszon.....

Mit csinálhatnék vele? Sírógörcsöt kapok

Azért nem tudom SOSE kiengedni mert így elállnak egymástól a hajaim :(

Kérlek segítsetek megy a zöld kéz :(



2014. júl. 15. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ezeket a jujdemenő gliszkúrokat meg gárnyiereket hanyagolnám... Műanyag, meg semmi extra. Ilyen-olyan kivonatok, persze, nézd meg mennyi is van benne pl. rozmaringból. Ja és drága is mellé. Ricinusolaj, argánolaj, simán.
2014. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!