Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szedjek a hajamra, hogy...

Mit szedjek a hajamra, hogy jobban nőjön?

Figyelt kérdés

Most mell és váll közöttig ér a hajam. Szeretném legalább mellig megnöveszteni, de egyszerűen nem nő :S Vagy annyira lassan nő, hogy nem veszem észre. (Nem látványos növekedésre gondoltam pl: két nap alatt 2 cm./mielőtt valaki félreérti/)

Fél éve növesztem a hajam. Eddig rövid volt. Aztán elhatároztam, hogy megnöveztem. Ez ment is. Úgy nőtt mint a gomba. Most ugye mell és váll közöttig ér és azóta nem nő. Sajnos mostmár elkezdett törni a hajam. Anyum mondta, hogy szedjek Biovanne kapszulát. Attól egészséges lesz, nem fog hullani és valamennyire elkezd nőni. Légyszi, ha valakinek bevált valami módszer az írjon.


Köszi mindenkinek.


2010. jan. 8. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Revalid..

varga cseppek

2010. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitanol C!
2010. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
É szedtem Biovanne-t egy két hónapig és nekem használt, én mondjuk a pattanásaim miatt kezdtem el szedni (mert b vitamin hiányom volt) és akkor elég gázos is volt, mert szőkére volt festve a hajam, és havonta kb 2- 2,5 cm nőtt a hajam.:D Mostanában gondolkoztam is hogy újra elkezdem szedni..
2010. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!