Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami ötletetek a hajamra?

Van valami ötletetek a hajamra?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. NAgyon dús és vastagszálú hajam van amire büszke vagyok, nagon szeretem. De kiskoromban mindig piszkáltak érte, és így lement az önbizalmam. ELkezdtem vasalni, és olyankor mindenki mondta, hogy milyen szép, mikor viszont göndör volt mindenki piszkált érte, hogy milyen sok, meg mióta növesztem, stb.

Hát a vasalásnak meg lett az eredménye....szépen eltöredezett a vége, egy éve nem nő semmit. Heti egy hajmosásról áttértem kettőre...

Az az érdekes, hogy ha mondjuk vizesen befonom a hajamat úgy érzem az se áll jól, csak ha ki van vasalva. Fodrászhoz majd megyek de mit csináljak, hogy legyen önbizalmam a göndör hajammal is?

Igazából nem teljesen göndör, hanem a fejem tetején egyenes, középen hullámos és a vége göndörödik...

HA felfogom akkor meg pár ember szerint tojásfejem van, és elegem van.


2011. okt. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már mással..

Nem hiszem, hogy olyan tökéletesek azok akik ezeket mondják.

Ha neked tetszik göndören a hajad akkor úgy hord, ne ahogy más akarja

2011. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de sajna már kiskorom óta bennem van ez, mert míg hetediktől mindenki "szépült", én úgy éreztem, hogy csúnyultam. Nem egóból, de nagyon szép kisgyerek voltam, hetedik óta meg már kaptam olyan megjegyzést is(egyik barátnőmtől), hogy Bocsi de szerintem nem vagy olyan szép. MOndom nem baj...

Nekem sose mondja senki, hogy szép vagyok.

És sajna itthon minden okés de ha suliba vagyok akaratlanul is megfelelési kényszerem van.

2011. okt. 23. 20:00
 3/4 anonim válasza:

Ha vasalod a hajadat próbálj meg valamilyen hővédő terméket venni, de igazából az lenne a legjobb ha elfeleftenéd a vasalót és nagy körkefével próbálnád meg magadnak kihúzni egyenesre. Na meg mindenképpen használj balzsamot, meg hajvégápolót. Ezek sokat segítenek.

fodrász

2011. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És hogyha feltűzve hordanád a hajad?

Pl. így valahogy: [link]

Szerintem ez a fazon mindenkinek jól áll és kiemelné a szép göndörségét. :)

2011. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!