Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vörös hajfestés nagyom...

A vörös hajfestés nagyom károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

barna hajam van ,és nagyon szeretném ilyen vörösre be festeni

[link]



2014. júl. 12. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mint barmilyen mas hajfestes, csak annyira. minel sotetebbol akarsz vilagosabbat, annal jobban ki kell szivni az eredeti szint, hogy az uj szin rendesen fedje.
2014. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem lesz ilyen szép hacsak nincs szinte szőkés barna hajad.

a szőke és a fekete károsít legjobban

2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ilyen legyen világosítania kell a festéknek, ami nyilván káros valamennyire.
2014. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vörös színre létezik természetes, nem károsító alternatíva a természetes 100% hennapor. Vízzel kell összekeverni (lehet kis citromot és olajat bele, kávét ha sötétebbet szeretnél, indigót ha lilásat). 2-3 órát kel rajta hagyni.

DE ez sosem lesz olyan, mint a képen (max csak nagyon világos haj esetén). Barna hajnál vörös lesz de sötét színű, hátránya, hogy mindenkinél más (sőt minden alkalommal más :D) szóval nem megjósolható előre. Még egy negatívum, hogy előtte és utána pár hónapig nem szabad kémiai hajfestéket rákenni, tehát ha nem tetszik a szín, akkor sajnos probléma. De erre megoldás lehet, hogy egy tincsen próbálod ki.

Én nagyon örülök, hogy hennára váltottam, mert nem roncsolja a hajat és imádom a színét, sokkal természetesebb, mint előtte. Sosem térnék vissza a hagyományos hajfestékekre.

2014. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah igen azért írtam így, hogy 100% hennapor, mert lehet kapni henna alapú hajfestékeket őszintén szólva ezekben nem ismerem az arányokat, sem azt, hogy van-e benne vegyi anyag.
2014. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ez a henna port hol lehet kapni ? amugy az én hajan ilyen színű [link] akkor ha befestem kb ilyen lesz ? [link]
2014. júl. 12. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen bioboltban, herbáriában 1200-1500 között mozog az ára. Ha dús hosszú hajad van, akkor valószínűleg el fog fogyni az egész egyszerre, de nekem vállig ér és olyan közepesen sűrű, így általában két alkalomra elég.

Itt van pár előtte-utána kép:


[link]

[link]

[link]


Amúgy hasonló színű az eredeti hajam nekem is, és volt hogy olyan lett, mint a kép, amit linkeltél, máskor meg kicsit barnásabb. Most legutóbb nem volt otthon citrom, most kicsit megint élénkebb lett.

2014. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!