Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tél típus számára vörös haj?

Tél típus számára vörös haj?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy nagyon régóta szeretnék vörös hajat, de én erős tél típus vagyok.. (sötét haj, barna szem, világos olíva bőr stb..) Esetleg létezik olyan vörös árnyalat, amit direkt tél típusnak ajánlanak, vagy felejtsem el a dolgot?

2014. júl. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
a világos bőrhöz nagyon jól áll :) Hajrá szerintem semmi akadálya.
2014. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem ahhoz nem illik

de lehetséges hogy van olyan árnyalat, ami neked is jó lenne

így látatlanban azt mondanám, hogy nem állna jól a vörös

2014. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja bocsi, azt nem láttam hogy világos, csak azt hogy oliva bőr

így esélyesebb, hogy találsz hozzád passzoló árnyalatot

2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán mahagóni.


[link]

2014. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

vagy ilyen?

[link]

2014. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami barnás-vöröset próbálj meg. Először mondjuk csak szinezővel, hogyha nem tetszik inkább kopjon le 2 hét alatt, mert ha tartóssal festesz utána 3-4 hétig nem ajánlatos újra festeni.
2014. júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tél típus... ki talál ki ilyeneket?
2014. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó kommentelő, én nem értem, ezen miért vagy így meglepődve.. Csak egy egyszerű példa.. Kim Kardashian tél típus, Marcia Cross pedig ősz... Egyiküknek sem állnak jól a másik színei.. nem értem ezen miért vagy úgy meglepve, gondolom férfi lehetsz..
2014. júl. 6. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is tél típus vagyok és fekete. Ebben a színben találtam meg a boldogságom pedig voltam előtte a vörös minden árnyalatában, a violett tűrhető volt, de a fekete a tökéletes. Arra odafigyelek hogy élénk színekkel hordjam hogy ne fakítson mert. bl. egy bézs vagy szürke ruhával pont olyan vagyok mint egy szürke egér, de piros, türkiz, sárga olyan jól áll, soha nem akarok újra vörös lenni.
2014. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a palette közép gesztenyevöröst. :)
2014. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!