Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a szőrbenö...

Hogyan tüntessem el a szőrbenövések miatti állandó piros pöttyöket a lábamról?

Figyelt kérdés
Régen évekig epilláltam a lábamról a szőrt, és már annyira gyengék a szőrszálak hogy mindig benő a bőröm alá a szőr, és hátul a vádlimnál rengeteg állandó piros pötty alakult ki emiatt, szinte nem tudok velük mit kezdeni, de nagyon ronda. Mit tudok tenni vele?

2014. júl. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az epilálás után borotváld le a bőrt... mivel a borotva szedi csak le a bőr felső rétegét, az epilátor nem.
2014. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A bőrt rendszeresen radírozni kell. Én habkővel szoktam két-háromnaponta körkörösen átdörzsölni a lábamat, de valaki a tengeri sósval való radírozásra esküszik.

Ez leszedi az elhalt hámrétegeket. Utána kend be testápolóval, ettől puha lesz a bőr és a szőrszál könnyebben áttöri.

2014. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Radírozd át,könnyebben kibújnak a szálak.
2014. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólókkal. Fontos, hogy radírozz, az elhalt keményebb bőrréteget el kell távolítani, így szép lesz a bőröd.

De én pl. be szoktam hintőporozni, az kicsit szárít, és utána ki tudod szedni a benőtt szőrszálat.

2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, kipróbálom.
2014. júl. 9. 16:46
 6/6 anonim válasza:
én még esetleg a luffaszivacsot tudom ajánlani (én 500 ftert vette már kb másfél-két éve semmi baja) szintén a körkörös mozdulatokkal radírozni
2014. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!