Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom azt elérni hogy a...

Hogy tudom azt elérni hogy a hajam ápolt legyen?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van es kellene valami jo módszer hogy a hajam fényes legyen. Hogy tudnám ezt elérni?

2014. júl. 7. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj pakolásokkal.
2014. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. júl. 8. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy ápolod. :D

Kímélő sampon, balzsam, ápoló spray, hajvégápoló, kókuszolaj. Én ezeket használom.

2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. júl. 8. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem felesleges sok mindent használni hajra. Nem akarok senkit sem megbántani, meg beleszólni sem abba hogy ki mit csinál, ez csak személyes vélemény.

Rengeteg kozmetikai termék tele van mérgező anyagokkal, amik inkább tönkreteszik a bőrt, a hajat. Csak persze sokan nem értenek hozzá, utána sem néznek.


Próbáld ki ezt: egy evőkanál tokai aszú és egy tojás összekeverke, egy-két órára (minimum) a hajon. Heti egyszer. Nagyon szép lesz tőle a haj.

2014. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!