Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek póthaja van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kicsit váll fele ero hajam van de mar unom hogy rovid es azon gondolkozok hogy rakassak-e pothajat.. nektek mi a velemenyetek a pothajrol? Akinek meg nem volt milyet tanacsolnatok? Ha osszefogom a hajam pothajjal nagyob latszik? Faj amikor felrakjak? Lehet rendesen fesulni es ugyanugy banni vele mint a rendes hajjal? En valami hatkozepig erot vagy kicsit rovidebbet szeretnek.. Kb.mennyibe kerulne? Kb.hany eves kortol ajanlott?

Elore is koszi a valaszokat! :)



2014. júl. 6. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem kortól nem függ, de én nem javaslom. Szerintem nagy szar, mert teljesen tönkreteszi a saját hajadat, elgyengíti. Nem fáj, amikor felrajkák, de bánni vele már annál nehezebb és fájdalmasabb. Óvatosan kell a hajaddal bíbelődni, a hajmosás is eléggé érdekes. Meg eléggé drága is. 1 tincs (kb.30 centis) ára 700-800 forint, azért ha belegondolsz ahhoz, hogy normálisan nézzen ki, kell egy jópár tincset venned és még a munkadíj...szerintem inkább ne...de persze te tudod :)
2014. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A haj ennél jóval olcsóbb. Pl. jobb helyeken nem tincsbe mérik, hanem grammba. 30 e Ft/10 dkg-tól már elég szép hajakat lehet venni. :) és az elég egy fejre :)
2014. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja és 40-45 cm felettiek ezek a hajak. Előző voltam.
2014. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 8. 14:30
 5/10 anonim válasza:

szia, ha nincs probléma a hajaddal, én lebeszélnélek róla. csak rossz tapasztalatom van. 1400 Ft/tincs áron kaptam hajat, great lengths szalon, világmárka stb. a márka jó is,de a csaj úgy rakta fel, hogy fájt minden perc. 5 hétig bírtam, le kellett venni. persze nem ő vette le,mikor felhívtam, kiabált,hogy ő ezt nem hiszi el. végül másik szalonban vetettem le, külföldön és most éppen a pénzemért futok. mert a csaj azóta elérhetetlen.


köszönöm Great Lengths,hogy kiszedtél a zsebemből 250ezret.



ha mégis rakatsz fel, nagyon nézd meg a munkáját és ne dőlj be annak,hogy a drága jobb is.

2014. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké :) koszi a valaszt:)
2014. júl. 8. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre érdemes volna csatos póthajjal próbálkoznod, több előnye is van: nem roncsolja a hajad, ha nem jó minőség, egyszerűen nem teszed fel, az eltávolítása is egyszerű. Egyedüli hátránya, hogy minden nap fel kell tenni. eBay-ről vagy DHGate-ről tudsz rendelni: ezek savval vékonyított ázsiai hajak, egész jól néznek ki. Youtube-on sok videó van a felhelyezésről, Jessica Simpson, Kim Kardashian is ezt használják. Egyik ismerősöm fel is varratta, de ezt 1-2 hétig lehet csak hordani - viszont bárkit megkérhetsz, hogy kisollóval vágja le, és már nincs is. Nagyot dob a külsőn a hosszú haj, ezért én nem beszélnélek le, csak óvatosságra intenélek. Menj el egy rendes hajhosszabbítóhoz konzultációra, lehetőleg olyanhoz, akit ajánl hajhosszabbítással rendelkező ismerősöd, akinek van már bevált. Neten ne keress, főleg olyanhoz ne menj, aki "európai hajat olcsón" ígér, mert az európai haj olcsón is 40-50,000/10 dkg, és ez akkor még csak a nagyker ár. Nekem kristálykeratinnal van felrakva a hajam, nem tudom mennyire teszi tönkre a hajat, ma szedetem le, imádságok között. A hosszú tincseknél csináltattam, ahol 6-os helyett 4-es barna hajat tettek fel, mondanom se kell, hogy nem európait, hanem valószínűsíthetően oroszt, vagy egyéb északi hajat, ami nagyon elüt a saját hajamtól, és szögegyenes. A felrakása maga is fáj, mert a tincseket hozzásodorják a saját hajadhoz. Az első 3 nap aztán nem tudsz aludni, mert a kemény keratin nyomja a fejbőröd, illetve a nehéz póttincsek húzzák a saját hajhagymáidat. Nekem ráadásul nagyon vékony saját tincsekre tették a póttincseket, ezért 4 napig fájt a fejbőröm. Ha nem lenne ilyen komor, sötét a hajam, akkor valameddig még kibírnám, de egyszerűen nem tudom elviselni. Még azt érdemes tudnod, hogy a hajhosszabbítás minden esetben (technikától függetlenül!) vékonyítja a saját hajad, mert a póthaj már élettelen, nem táplálkozik a gyökerekből, ezért a saját élő hajadból szívja el a tápanyagot.
2014. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És válasz a többi kérdésedre: ha jól van megcsinálva, nem látszik, amikor összefogod, de ez inkább vállig vagy váll alá érő hajra igaz. Ekkora hossznál már beljebb tudják tenni a póttincseket. Lehet rendesen fésülni, legalábbis az én orosz hajamat lehet, nem igényel sok törődést, mint az európai, elég speciális balzsamot használni. A kulcs mindig az, hogy jól legyen megcsinálva, mert ha annyira rossz lenne a hajhosszabbítás, akkor a sztárok tömkelege nem élne vele. A hátközépig érő 40-45 cm-t jelent, ez technikától és a szükséges haj súlyától függően 70-100 ezer forintot jelent minimum, híresebb szalonokban - mint az előző hozzászólásban is olvashattad - 150-200 ezer, vagy annál több is lehet. Magyarországon sokan látnak benne gyors meggazdagodást, így légy nagyon óvatos, ha rászánod magad, mert rengeteg az átverés. Mindig személyesen válaszd ki a hajat, és kérj garanciát a hajhosszabbítótól. Olvass utána neten is, mert sok hajhosszabbító nem tájékoztatja előre a vendéget, nehogy elriassza, mert bizony az első időkben nagyon kellemetlen a hajhosszabbítás. A hajat tapintásra és ösztönből válaszd, a saját hajadhoz mérve, mert nagyon sok a kamu tanúsítvány, főleg orosz vagy egyéb, tajgáról származó. miénktől teljesen elütő hajról!
2014. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!! :)
2014. júl. 17. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem futura csatos póthajam van 50 cm középbarna. Már rendeltem egy 60 cm feketét ami holnap érkezik meg. semmi gond sincs vele . őszintén szólva eleinte elég kényelmetlen volt a sok csatt olyan nehéz volt a fejem mikor egész nap rajtam volt és már alig vártam hogy levehessem. mkb 1 honapi igy volt azota már megszoktam és fel sem tünik hogy rajtam. csak ajánlani tudom ezt a hajat tényleg semmi probléma sincs vele különösebb ápolást nem igényel mert nem igazi haj.
2014. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!