Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek kilógnak a kisajkai,...

Akiknek kilógnak a kisajkai, hogy küzdik le az önértékelési problémát? Nagyon kilógnak?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik kicsit, a másik meg..hát eléggé nagyon és zavar, főleg amikor leborotválom és nagyon látszik. A barátomat nem zavarja de én amikor pisilek vagy fürdök vagy ha csak rá gondolok mindig ideges leszek hogy milyen...megműttetni nem akarom mert a tűtől is elájulok. Viszont így cikinek érzem magam. Mit tegyek?
2014. jún. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kilognak,söt nagyon sok nönek is.Nekem tinikoromban volt önertekelesi problemam töle,de szerencsere hamar tultettem rajta magam:).A pasijaimat nem zavarta,söt tetszett nekik :).A mostani baratom is imadja:).Azt mondja sokkal izgatobb,mint egy "babapunci".Mivel en bi vagyok,nekem is jobban tetszenek a kilogo kisajkak,sokkal erotikusabb.
2014. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél,nekem is kilóg egy picit,ha a párod nem zavarja ne foglalkozz vele.
2014. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az egyik nagyon lógós, a másik meg szinte nem is létezik

barátomat nem érdekli, szereti

2014. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát énis 17 éves vagyok, és remélem majd engem sem fog később érdekelni, meg azt is hogy tovább nem nőnek
2014. jún. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!