Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet szőkítő sprayt...

Hol lehet szőkítő sprayt kapni? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Szóval, szerentném az egyébként középzőke hajamat még jobban kiszőkíteni. Szeretném megpróbálni természetes módon is( citromlé,méz,fahéj,stb..), de szeretnék sprayt is próbálni, viszont nem tudom hol vehetnék és milyet. Jó lenne, ha valaki írna terméket és véleményt és azt is leírná, hogy hol vette. Légyszi írjatok, hogy hol vettétek, köszönöm:)

2014. júl. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A John Friedanak van ilyen terméke. Müllerbe nézd meg, ott kapható a márka, ha szerencséd van nálunk is forgalmaznak ilyen sprayt.


Itt egy videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=shJf3DJr3XE

2014. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

schwazkopfnak is van szőkítő spray-e, ezt próbáltam is, elég kb a negyedét fújtam egyszerre a hajamra (5centivel a vállam alá ér) és 1 árnyalatot rögtön világosodott a hajam. viszont vigyázz, mert szárít, igaz, annyira nem, mint egy festék, de attól függetlenül ebben is van hidrogén peroxid. ápoló pakolás utána nem árt:)

[link] ez az, én tescoban vettem.

2014. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindkettőt megnézem majd!
2014. júl. 4. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!