Haj világositás?

Figyelt kérdés
Hosszú barna hajam ami vörösre volt festve, meg akartam várni mig teljesen lenő de már nagyon csúnya, mindig magamnak szoktam festeni...kérdésem az lenne, ha pl.veszek szőke hajfestéket az eltünteti e a végén vöröset? Nem szőke akarok lenni, csak gondoltam ezzel kivilágositanám..és utána befesteném vmi szép világosbarna árnyalatra, a szőke hajfestékkel egy világosabb szinre tudom hozni ezt a félig barna félig kopott mahagoni szint vagy inkább szőkitő por kell hozzá?

2014. júl. 3. 09:12
 1/2 anonim válasza:
Ezegyszer áldozz a fodrászra! Ő profi módon le tudja szívni a vöröses rész színét, és nem zsákbamacska, hogy milyen lesz a színe. Szerintem megér egy pár ezrest...
2014. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem szerzek egy fodrászt aki házhoz jön, nem a pénz az akadály hanem h nem tudom kire bizni az ikreket ugyhogy talan igy meg tudom oldalni
2014. júl. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!