Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyire ismeritek a Dr....

VargaDóri kérdése:

Ti mennyire ismeritek a Dr. Kelen termékeket? Én napozáshoz és szolihoz gondoltam csak érdekelne Nektek mi a véleményetek. Alapból kreol bőr vagyok

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Én a szolikrémet használom ami a Sun Solar Bronz 2 in 1. Nagyon szeretem, eddigi legjobb szolikrém, amit használtam. Mivel önbarnítót is tartalmaz sokkal jobban látszik utána a barnaság. És nem sárgít. :) Annyi a hátránya, hogy fura szaga van, amit sokan nem bírnak, de árban és hatékonyságban is 5*.
2014. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sztisztim válasza:
Én használom már évek óta a SunSave napozókat, imádom. Elég világos a bőröm, úgyhogy én 30-as sprayt szoktam, gyerkőcnek meg 50-es krém. Abszolút megbízható termék, sosem volt problémám vele és nem is olyan drága, Tescoban szoktam venni. Ha kreol bőröd van, akkor lehet,h elég lesz neked 10-es vagy 15-ös faktor.. Hajrá! :)
2014. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :) de az illata mennyire érződik ahogy a bőrre kened?
2014. júl. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!