Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb hatás szempontjá...

Melyik a jobb hatás szempontjából: a tusfürdő vagy a szappan?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok múlik azon, hogy milyen szappan, és milyen tusfürdő. Szerintem csak az a különbség, hogy a tusfürdő folyékony halmazállapotú, tehát könnyebb eloszlatni a testen.

Mindkettőből találkoztam már olyannal, ami totál kiszárítja a bőrt, és van olyan is ami nem.

2006. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szappan az, ami az elpusztult hámsejteket leoldja a bőr felszínéről, és engedi, hogy a sok finomság, mint a különböző testápolók, olajok felszívódjanak. Lélegezni engedi a pórusokat a tiszta, hullahámsejtektől mentes bőrben. Persze a minőség fontos. De ne felejtsük el, hogy nem mindig a drága a jó. Legjobbak a természetes anyagokkal kevert bioszappanok, de ami jó is, és mindenki számára elérhető az a babaszappan. A tusfürdőt sohasem tudod lemosni maradéktalanul a bőrödről, és nem azért mert testápoló van benne! Tegyük magunkat tisztává, és aztán ápoljuk bőrünket tesápolókkal! Szóval szappan a válaszom!
2006. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a szappant nehezebb higiénikusan tárolni, és a sokadik használatkor már ki tudja mit viszünk fel vele a bőrünkre, ez is szempont lehet.
2006. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

A tusfürdő sokkal egészségesebb mint a szappan, mert a szappan leoldja azt a természetes zsírréteget a bőrről ami szükséges a testnek, e bagtériumok ellen, és védi természerets uton a testet. ha ezt a réteget lemossuk szappannal akkor az a védőréteg semmivé lessz.

A tusfürdőt ajánlom, mert abban nincsenek olyan erős anyagok, melyek elvennék a test "védőrendszerét". Az arcra természetesen a szappan jobb megoldás lehet, mivel az arc jobban zsirosodik, mint a test bármej része.

2007. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tusfürdő vált be. a szappan nagyon kiszárítja a bőrömet.
2009. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Tusfürdő
2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AironLady válasza:
87%
Használj tusfürdőt mert,nagyobb részük ápolja a bőrödet, ráadásul a szappantól kiszárad a bőröd és nagyon-nagyon ronda lesz a sarkad.
2011. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából kérdéses, hogy milyen márkától vannak, mert vannak jobb szappanok, és fordítva.

Nekem a tusfürdő vált be, mert nem szárít, azon belül is a Fa, Dove, esetleg Playboy tusik, de szoktam Baleát ia használni. Szappantól a Dove, Nivea is jó!

2017. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!