Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha vörös festett...

Mi történik, ha vörös festett hajra barna festéket kenek?

Figyelt kérdés
Ammóniamentes vörössel lett festve a hajam, de kacsintgatok vissza a barnához. Ha lefestem, milyen eredményre számítsak? Hallottam, hogy a vöröstől nehéz megszabadulni. Ronda barna lesz az eredmény...?
2014. jún. 26. 12:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Számít egyáltalán, hogy ammóniamentessel festek most?)
2014. jún. 26. 12:10
 2/14 anonim ***** válasza:

Ronda barna semmiképpen nem lesz tőle, csak szimplán nem fogja befogni. Én is ammóniamentessel festettem vöröses-barnára a hajamat. 1 hónap múlva pedig egy csokiárnyalatot vittem fel, hogy ne legyen vörös, de kb mintha semmit sem csináltam volna, mi több, kicsit vörösesebb is lett, mint volt. Még képem is van róla, igaz, napfényben készült, de azért durva:

[link]

2014. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ó, igen, emlékszem rád a krémmániáról. Láttam ezt a képet, tényleg ijesztő... Mi a terved vele?
2014. jún. 26. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Holnap fogok átmenni rajta egy 4-8 mosásos színezővel, az talán befogja (sötétbarna). Majd nyilatkozom, hogy sikerült :D
2014. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz 4-8 mosásos színező alatt? (Még kezdő vagyok.)
2014. jún. 26. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:

Színező és nem festék. A színező lényege, hogy nem roncsolja a hajat, mert nem bontja meg a szerkezetét. Csak a haj külső rétegét fogja meg (mert nincs benne oxi). Ezek 4-8 mosást bírnak, annyi idő alatt kopnak le. A casting creme gloss is színező hivatalosan, de tartós (28 mosást írnak rá), ami viszont azt jelenti, hogy közelebb áll a normál tartós festékhez, mint a színezőhöz. Ezért van az, hogy a legtöbb esetben nem kopik ki a hajból, hanem lenő.


4-8 mosásos színező pl a Joanna multi effect. Én ilyennel próbálkoztam a L'oréal előtt, de a sötétbarna hajamat nem igazán fogta be egyik szín sem. Ja igen, a külső megfestésnek ez a hátránya, hogy világosítani nem lehet vele.

2014. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ó, megnéztem ezt most, rémlik, hogy egy ismerősöm ezzel szerette volna kipróbálni a vöröset, de nem fogta be neki. Mindenesetre 250 forint, nem árt megpróbálni. :)
2014. jún. 26. 15:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, olcsó is és tulajdonképpen nem rossz, ha elfogadjuk, hogy nem világosít. Viszont nagyon jó ápoló is, én elsősorban most ezért szeretném felkenni, mert a castingtól nagyon száraz lett a hajam. Mikor használtam a Joannát, utána mindig nagyon finom puha lett a hajam. Kb olyan, mint egy pakolás. Ha kipróbálod, akkor arra figyelj, hogy bár a zacskóján azt írják 20-30 percet hagyd fent, a fodrászkellékes szólt, hogy 40-50 percet hagyjam fent, ha el akarok érni vmi hatást.
2014. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó, köszi. :)

Lehet, hogy kipróbálom, bár a neten nem találok színpalettát.

2014. jún. 26. 15:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezekben a színekben van: [link]

Az eredmény pedig az eredeti hajszíntől függ, nyilván. Az én hajamban az 5-ös látszott meg legjobban, egyszer próbáltam. Elsőnek 9-est kentem rá, de semmi hatása nem volt, mert mint mondtam, ezzel nem lehet világosítani.

2014. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!