Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napvédő mellett is lehet...

Napvédő mellett is lehet barnulni?

Figyelt kérdés
Sosem használtam naptejet, de nem is napoztam/napozok, mert elég fehér a bőröm és csak leégek (minimálisan barnulok). Most viszont kéne valami, mert ha egy picit is kint vagyok napon, már látszik a pirosság. Viszont picit barnulni is szeretnék (ha ez lehetséges), de nem tudom napvédővel lehet-e.

2014. jún. 26. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Épp a napokban olvastam, hogy van egy tuti tipp a túlfehérfőrűek napozásához!

EGYÉL TÖMÉRDEM MENNYISÉGŰ RÉPÁT, és szépen el fogsz kezdeni barnulni. Természetesen nem 10-től 15-ig legyél kint a napon, de az árnyékban szerintem szép eredményt fogsz elérni!

Egyébként én használtam naptejet, és nem barnultam le szépen. Vagyis nehezen barnultam. Aztán elkezdtem használni (extraszűz)olívaolajat, és nem hogy csak a bőröm lett egészségesebb, hanem gyönyörűen lebarnultam! Én csak ajánlani tudom neked!

A másik pedig: barátnőm nagyon fehér bőrű, így ő nyár előtt elkezd szolláriumozni, és nem nutellára pirítja magát, csak egy icipicit, kb 5 alkalommal elmegy pár percre, és a nyári leégést elfelejti :)

2014. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem akarok répa mérgezést kapni, amúgy sem vagyok oda érte. :D

Mi te olívaolajjal kened magad? D: Hát nem látok sok esélyt arra, hogy csak azért veszünk itthonra, hogy én magamra kenjem.

Szoláriumba pedig nem szeretnék menni, mert van rajtam egy nagy anyajegy, és sok kicsi is...

2014. jún. 26. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
30-as naptejet vegyél, az véd és barnulsz is mellette. 50-estől nem nagyon lehet barnulni. A gyengébbek meg túl gyengék fehér bőrre.
2014. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! (:
2014. jún. 26. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Háááát, ha átszámolod az olívaolaj olcsóbb mint a napolaj.. :)
2014. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? O.o De valahogy irtózom attól, hogy az olajat magamra kenjem. Milyen szaga van annak?
2014. jún. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!