Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festem a hajam, de szeretném...

Festem a hajam, de szeretném megnöveszteni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Kb. 12-13 cm a hajam, sötétszőkéről a legsötétebb, feketének kinéző barnára festem. Szeretném hátközépig érőre megnöveszteni. Azon gondolkodtam, hogy jobb lett volna csak akkor befesteni, mikor már hosszú, de késő, már befestettem. Alap állapotában elég rá egy sima, normál hajra való sampon, és mikortól eléri a vállamat, egy hajvégápoló, de így balzsam is kell rá, és már száraz a vége, kenhetem folyton, és fújhatom nem kimosandó balzsammal.. tudom, a festés ezzel jár, és így is nőtt 3 hónap alatt 4 cm-t a hajam, de szerintetek mit csináljak? Hogyan növesszem meg?
2014. jún. 20. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy hogy hagyod nőni, mert attól hogy fested még ugyanúgy megnő. Csak mással ne árts neki, azaz ne vasald meg hasonlók.
2014. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!