Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnek ilyesmi hajat...

Hogyan tudnek ilyesmi hajat kesziteni magamnak?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ha van kedvetek linkelhettek kepeket ,hogy milyen fajta haj allna jol nekem.A homlokom eleg hosszu es a hajam a fulem vegeig er.Eredetileg erosen hullamos hajam van ,de altalaban vasalom.Nem vagyok oda a vasalasert ,de korkefevel sajnos nem tudom egyenesre szaritani a hajam es hullamosan nem tetszik egyaltalan nekem. Elore is koszi a valaszokat.:) 15/F


2010. jan. 3. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem menj el fodrászhoz. Csináltasd meg és kérj tőle tippeket :) Vidd magaddal a képet h milyet szeretnél :) Ez a legtisztább. Ő érti a dolgát. Szerintem eltud látni olyan tanácsokkal amik jól jönnek.


Sok sikert!

2010. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
száritsd be oldalra a hajadat nem nehéz(Zac efron vasalja a haját)Te is tedd ezt ha megteheted.
2010. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez szinte minden pasiknak jól áll :)

2010. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


de ez a haj sztem sokban függ a forgódtól is.

Sok sikert azért hozzá, sztem elég szexis hajfajtát választottál magadnak. Ha sikerül küldhetnél képet is ;)

2010. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kivasaltam a hajam olyasmi formaban ,mint ahogy az a haj tipus volt es sztem nagyon jol sikerult:D...meg anyumnak is tetszett , pedig o nagyon ellene van a hajvasalasnak :) [bocs,h nm raktam ekezeteket]
2010. jan. 3. 18:10
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én azt hallottam, hogy Zack nem nagyon jár fodrászhoz. Állítólag azt csinálja, hogy miután este megmosta a haját, kicsit megtörli, majd lefekszik aludni, és reggelre már ilyen torzonborz. :)

Persze lehet, hogy ennek a fele sem igaz, és biztos vagyonokat hagy a fodrászánál, de szerintem egy próbát megér.

2010. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mar probaltam ugy ,de ugy nekem gondor lesz :(
2010. jan. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!