Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok ilyen hajakat...

Hogyan tudok ilyen hajakat készíteni magamnak?

Figyelt kérdés

egyik haj:


[link]


hogyan marad meg a tartása? vagy tupírozva van?


másik haj:


[link] ---itt is ashley haja tetszik, hogyan kell így besütni a hajam?


2009. szept. 23. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőt szerintem egy sima körkefével az első tincseket kicsit kifele száitod és ilyen lesz.A második pedig hajformázó és úgy csináld hogy nem nyitod ki hanem csak simán rácsavarod.
2009. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

az első képen lévő hajat én úgy csinálom hogy kivasalom és lelapítom a hajamat.. a másikat meg hajcsavaró..:D

Attól függ milyen hajad van, ha sok van és dús akkor simán így áll, ha kevés vegyél pl hajdúsító vagy hajtő megemelő hajformázót. meg hajcsavarókat, vagy hajsütővast..:D

2009. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. is beállítottnak tűnik ez az utcán vagy akárhol több óráig kétlem, hogy így maradna. De formavágás és szárítás, max vasalás.


A 2. az agyon van lakkozva. Képek erejéig néz ki így, ha megfognád kiábrándító lenne.

2009. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első: Több mint valószinü, hogy póthaj van benne, azért tűnik ilyen soknak (persze az is lehet, hogy természetesen ilyen sok a haja). Tetejét tupírozd lakkal rögzítsd, majd szárítsd a végét kifelé.

második: Mivel nekem is szőkítve van a hajam, tudom, hogy ha alaposan besüti valaki így a haját, akkor az egy napig is így marad. (nekem is ehhez hasonló szőke, és a sok szőkítés miatt gyengébb lett, így ha egyszer begöndörítem hajsütővassal, akkor 1 napig kitart lakk meg minden nélkül)

2009. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!