Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászaton járt már...

Bőrgyógyászaton járt már valaki pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Mit fognak csinálni? Írnak fel gyógyszert majd?

2014. jún. 17. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam!

Voltam SZTK-snál is régebben, ő találomra felírt gyógyszereket, amik nem használtak. Nem vizsgált meg, nem csinált semmit, csak a szokásos cuccokról adott egy receptet és ennyi.


Így elmentem egy magánhoz, aki először egy órán keresztül kérdezgetett, mit eszem, mit szedek, mióta vannak, vannak-e betegségeim, a fogaimat is megnézte, majd nagyítóval meg lámpával közelről az arcbőrömet. Kb. egy óráig voltam bent nála, majd felírt három krémet az arcomra és egy antibiotikumot, de azt is úgy, hogy megkérdezte, hogy vállalom-e a szedését vagy keressünk mást.

2014. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam magándokinál. Megnézte a bőrömet. Igazából nem azért mentem hozzá, hanem anyajegyeket nézetni, ellenőriztetni.

Aztán ő mondta, hogy kéne kezelni az arcomat. Antibiotikumot írt fel, amit hosszú hónapokig kellett volna szednem, úgyhogy nem szedtem.


Egyszer egy antibiotikumos krémmel próbálkoztam, szép lett tőle az arcom, de ahogy abbahagytam visszajöttek.


Szóval inkább nem mérgezem magam mindenféle gyógyszerekkel.

2014. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem,azt mondta kozmetikusra tartozik.
2014. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!