Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc BALEA terméke...

Melyik a kedvenc BALEA terméketek?

Figyelt kérdés
Csak most 'szoktam rá' a balea-s cuccokra, és imádom a 300ft-s tusfördőket! (barackos, dinnyés, mézes) :) Szeretném kipróbálni a többi terméküket is.
2014. jún. 16. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

After Sun tusfűrdő

After Sun 2in1 sampon


Naptej illatuk van. Imádom :)

2014. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a kókuszos nektarinos tusfürdő, igaz, csak ezt próbáltam ki eddig belőle, és az egyik hajlakkját :)
2014. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát néha illat alapján elcsábulok 1-1 tusfürdőre, a tavalyi mangós az tetszett, bár minőségre nagyon gyatrának érzem. Meg most valami almás-fahéjas bőrradíros tusit vettem, nem nagy csoda, de egynek megteszi.

Az egyik sampon úgy tönkrevágta a fejbőröm, hogy fél évig szenvedtem, mire visszaállt normálisra. A hajbalzsam semmit nem ért. Az arckrémtől égett és kivörösödött az arcom. Az ajakápolójuk illata is tetszett, de hatása nem volt. A borotvahab rosszabb volt, mint ha csak tusfürdőt használtam volna. Az eldobható borotvájukat viszont szerettem, olcsó és hónaljon nem okozott gondot, de már nem használom. :D Egy arcradírom is volt régen, attól elkezdtem hámlani nagy cafatokban.

Összességében most így végiggondolva rájöttem, hogy inkább nem veszek többet tőlük semmit. :D Valamit nagyon nem szeret a bőröm az összetevők közül. Áh, tusfürdőt úgyis veszek még, mert tök olcsó és jó az illata, ha nem használom minden nap, akkor mondjuk nincs vele gondom. :D

2014. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tusfürdő, hajlakk, testápolók. Arckrémet is vettem már, nem volt rossz, és a púder is bevált.
2014. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új hajra való fényvédő spray, oil repair sampon+balzsam+hajolaj, trend it up hajpor, meg sok minden más.
2014. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!