Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc Gliss Kur...

Melyik a kedvenc Gliss Kur terméketek? És miért azt szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem használom, állatokon tesztel.
2011. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Én a borsófőzeléket szeretem.

Ez lb. annyire válasz mint elsőé, és kb. annyire nem kellett volna leírni mert ezt senki nem kérdezte. :)



A sárga argánolajast meg a 19 repair-t is használtam, szeretem őket.

2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 2komponensű hajban hagyható balzsamot szeretem
2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A festett hajra való samponját (piros dobozos) meg a nem kiöblítendő spray balzsamait szeretem. De nagyon jók még a hajpakolásai is, meg selyemfényű termékei is.

Kár hogy ilyen drága... Egy 400 ml-es sampon 1098 Ft :(

Egyszer kifogtam 699-ért a Tescoban, kár hogy nem vettem többet belőle. Most meg várhatom, mire leakciózzák.

Azt szeretem a Gliss Kur termékekben, hogy tényleg nagyon szép lesz tőle a haj. A balzsamok nem nehezítik el a hajat, de mégis ápolják azt. Meg a sampon után is érezhetően puhább lesz a hajam. Egy olcsó sampontól meg ilyen műszálas tapintású, mintha akrilból lenne. Megéri lecsapni rá.

2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e a környéketeken One-Euro bolt vagy hasonló, de én ott 580-ért veszem a 400ml sampont:) Van ott is minden fajtából. Amúgy én kivétel nélkül mindet szeretem, de most én is a festett hajra valót használom.(sampon+spray)


19/L

2011. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Igen, én is inkább elmegyek messzebbre ilyen euros boltba és ott veszem meg olcsón a 400 ml-eset. Ezt egyébként ajánlom a többieknek is, sokkal jobban megéri :)) Én eddig az Asia Straight sampont, a regeneráló 19es sampont, és a tápláló olajos szérum sprayt próbáltam ki :) Én is mindegyikkel meg voltam elégedve, és így 500-600ft-ért szerintem tényleg meg is éri. Most a Satin Relax lesz a következő, ha már kifogytam, meg esetleg egy nem kiöblítős balzsam, mert arról már sok jót hallottam.


Írjatok még nyugodtan, kíváncsi vagyok mindenki tapasztalatára :)

2011. ápr. 12. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem,a nővérem használt egy Gliss Kur sampont,rózsaszín tubusos,de állítása szerint neki semmit nem segített. Én nem kiöblítendő hajbalzsamot használtam,2 fajtát is,a sötétrózsaszínt és a sárgát de nekem személy szerint nem segítettek,a hajam ugyanolyan maradt mint előtte. Szóval..
2011. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hajvég ápoló krémje tetszik. Azóta nem seprűs és fénytelen a hajvég, nem töredezik.
2011. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a piros átlátszós üvegű sampon, mert ez jó a hajamra, kevesebbé zsírosodik, szép, puha tapintású lesz a hajam, és nem áll össze-vissza, hanem egyenes
2013. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!