Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó pakolás elvékonyodot...

Valami jó pakolás elvékonyodott hajra?

Figyelt kérdés
Már régóta növesztem a hajam,kb. a mellem alá ér egy 15 cm-el.Amikor találkoztam a fodrászommal aztmondta h kellene belőle vágni ey 5-10 cm-t mert el van vékonyodva a vége meg töredezik..remélem ha elkezdem rendesen áploni a hajam akkor nem kell olyan sokat belőle levárgni mert ugy szeretem h ilyen hosszú és lassan is nől..tudtok nekem mondani bevált módszereket és hogy használjam?Lehet házilag is vagy amit a boltba lehet megvenni m1.

2014. jún. 14. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy gyorsan zsírosodik a hajam és nem akarom hogy ha elkezdek egy pl. olajos pakolást használni akkor mégjobban zsirosodjon.
2014. jún. 14. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha el van vékonyodva meg töredezve akkor azon csak a vágás segít, semmi más. De minél hamarabb le kell vágni a rossz részt, mert ha tovább törik, akkor nem hosszabb lesz a hajad hanem egyre rövidebb majd.

Vágás után lehet ápolni, és erre a legjobb a kókuszolaj. Nem zsírosodik tőle jobban a hajad, egyébként is csak hajvégekre kell használni.

2014. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ess túl a vágatáson. Visszacsinálni nem fogod pakolásokkal, csak egyre rosszabb lesz.

Ha levágattad, utána használj valami pakolást, fodrászkellékesben nézz szét, vagy ha a fodrászod foglalkozik ilyesmivel, tőle is vehetsz. Kérdés, mennyit szánnál rá. A professzionális ápolószerek között vannak nagyon jók, viszont húzós az áruk. Azt ajánlom, olvasgass krémmánián tapasztalatokat, sokat segíthet a választásban. :) Sajnos más a hajtípusunk, úgyhogy hiába írnám, nekem mi vált be.

Szerezz be egy jó hajvégápolót is, és rendszeresen vágasd vissza a hajad, anélkül sose lesz szép és egészséges. A vasalást, festést pedig lehetőleg hanyagold.

2014. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem festem a hajam ;)
2014. jún. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!