Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 eves leszek nemsokara....

25 eves leszek nemsokara. Hogyan kell hasznalni az arclemoso tejet? Ti minden nap hasznaljatok? Nem vagytok lustak hozza?

Figyelt kérdés

Ilyene van,most vettem.

[link]


Mivel közeledek a 25-höz,es ez le volt akciozva a müllerben,ezert ezt vettem.gondolva arra,h mar el kellene kezdeni ebben a korban apolni a börömet.


Es ti hogy ilyen idsen h apoljatok a börötöket?Mivel?



2014. jún. 14. 15:31
 1/6 paradicsom31 ***** válasza:
11%

Szia! Én arctej előtt megtisztítom az arcom a sminktől, mivel az arctejek kicsit olajosak, azt nem ajánlatos sminkeltávolításra használni.

Tehát sminket lemosom, szárazra törlöm az arcom, majd az arctejből nyomok a kezembe, összedörzsölöm, mintha szappan lenne benne, és elkezdem vele "átmosni" az arcom, mintha vízzel mosnám.


Mostanában arctisztító habbal mosom le a sminkem (Rival de loop), ezt követően szokott jönni (ha patis vagyok) az avon egyik pattanásleszárítója (clearskin, narancssárga), ezután jön az arctej. Ezután arckrém, bár ha nagyon olajos az arctej, akkor ez nem kell sűrűn.


20/L

2014. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Teszel arclemosó szivacsra belőle és lemosod vele az arcod. Én inkább természetes szappanokat használok ilyen célra. Előtte a sminket kókuszolajjal lemosom. Heti egyszer bőrradírozok tengeri sóval. Mind jobb mint a bolti vegyszerek. Ja és ha pattanásos vagyok aloe verával kenem.
2014. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. akkor az arctejet nem kell lemosni. Most en is alovera gelt(alveola) hasznalok,mert kijött egy csunya patim. Mar reg vettem,es ott allt a szekrenyben.a kremmania velemenyekre alapozva vettem meg,merthogy sokmindenre jo(herpesz,rovarcsipes,napeges),aztan a kezdeti lelkesedes elmult.
2014. jún. 14. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Áttörlöd vele az arcod és tonikkal zárod a tisztítást.Szerintem gyors művelet.
2014. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es a tonik mindenfelekeppen kell? nem lehet csak a tej? vagy az zsirosit?
2014. jún. 14. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak sminklemosásra használtam régebben arctejet, mert amúgy nem annyira jók arctisztításra szerintem.

Ezen kicsit néztem, hogy nem vagyunk-e lusták hozzá.

Nálam alap, hogy minden reggel tonikkal áttörlöm az arcom, hidratálom, sminkelek; este micellás vízzel letörlöm a sminket, megmosom az arcom arclemosó géllel, megint hidratálom+szemkörnyékápolót használok. Pár naponta radírozom.

Én is 25 leszek, szerintem ennyi idős korban azért már nem árt rendesen tisztítani meg krémezni az arcot. Sőt, már 18-20 éves korban érdemes elkezdeni.

2014. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!