Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsaszín legalább 100cm -es...

Rózsaszín legalább 100cm -es parokát szeretnék ven. De hol?

Figyelt kérdés
linkeket boltokat kérnék ne legyen emberi haj normáli jó minöségü cosplayos paroka kéne haj sapkával

2014. jún. 12. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebay? vagy googlezz rá és találsz webshopokat is biztosan.
2014. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebay tulsokáig szálit és juli 19 ig kell. és valami szakbolt jó lenne
2014. jún. 12. 21:21
 3/7 anonim válasza:

ez nem ad paróka sapkát, de nekem nagyon gyorsan küldték:

(paróka sapkát itthon is tudsz venni, vagy akár egy harisnyából levágva is készíthetsz) matchwigs.com május 16.án rendeltem tőlük. 18.án postázták és május 31.én mentem átvenni a postára, mert nem voltam otthon egyébként, amikor jött a postás. A 2 dolláros registered shippinget választottam, amihez 12-20 napos szállítást ígérnek postázás után. És ha minden igaz, ezek a rózsaszín min 100 cm-es parókáik: [link]

Aztán van az [link] náluk lehet rendelni paróka sapkát is, de csillagászati árakban mérik a parókákat és a szállítást. Viszont nagyon jó a minőségük. De ha még egyik első parókád lesz, akkor ezt nagyon nem ajánlom, mert teljesen felesleges ennyit fizetni érte.

Meg érdemes facebookon a paróka adás vétel meg cosplayes csoportokban szétnézned hátha árul valaki ilyet, illetve a parókásban ha jól tudom tippeket is adnak ott webshopokra, mert van még rengeteg közelebbi webshop de én ezekről hallottam eddig infot csak.

2014. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi első cosplayos lennék és izgulok egy kicsit..
2014. jún. 14. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:
és dust és göndört szeretnék néztem egyet ebay on csak nemtom menyi a kiszálítás menyire kockázatos hogy ide ér
2014. jún. 14. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kb derékig érő, frufrus, babarózsaszín cosplayes pareszom, az eBayen rendeltem, de már nem használom. Ha érdekel írhatsz. :)
2014. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen érdekel
2014. jún. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!