Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsaszín hajfesték?

Rózsaszín hajfesték?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vettem Berina magenta színű hajfestéket, ami nagyon szép de csak internetről tudom megrendelni, nálunk egyik fodrászkellékesnél sincs ilyen.

Tudnátok esetleg más márkájú magenta vagy ilyen rikító rózsaszín hajfestéket mondani? (hajszínező meg mixton nem jó.)

előre is köszönöm :)



2014. jún. 8. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez rendes hajfesték, vagyis nem kopik ki? Tűzpirosban nincs? Sajna rózsaszínt én is színezőbe használtam, Hetente kellett festeni :S
2014. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, rendes hajfesték, internetről (ebay) 1300 ft körül van. nekem 2 kellett bár én rikítóbbat szerettem volna, de napfényben nagyon szép :)
2014. jún. 8. 10:37
 3/8 A kérdező kommentje:
van pirosban is, meg mindenféle színben kék,zöld...
2014. jún. 8. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A Berina ugyanaz mint az egyszerű mixtonok, szóval akár azt is vehetsz nyugodtan. Vagy Loreal Majicontrast talán jobb lenne, de lehet az sem kapható Magyarországon.... nem tudom.
2014. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2014. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem volt még bajom a berinával. mert már volt kallos kék mixtonom és az 2 mosás után olyan fakó lett. ez több mosás után is szép még :) Igorán meg Alfaparfon gondolkoztam, hogy abból van e ilyen szín.. ??
2014. jún. 8. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
AZ alfaparfnak színezőjét használtam kijött pár mosás után. Megnéztem ebay-en ehhez adnak leírást? Ugyanúgy ki kell keverni hidrogénnel? Majicontrastot én is néztem, de még nem mertem kipróbálni. Youtube-on a videók szerint jó színt ad, bár nem tudom hogy van e rózsaszínben. Én pirosat néztem.
2014. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tesóm alfaparf rosso violettot használ, neki is kikopik..,mondjuk az is baj lehet,hogy előtte szőke volt és arról hamarabb lekopik a hajfesték.


Én ahonnan rendeltem a berinát, volt valami leírás egy mellékelt papíron, de a dobozon angolul is alig volt leírás.

De igen, ugyan olyan mint egy sima hajfesték, 9%os hidrogén volt hozzá. meg mikor rendeltem az volt kiírva, hogy tartós krémhajfesték. (ez a 3. hajfestésem vele)


Majicontrastot még én sem próbáltam, azt sem tudom hogy lehet e nálunk kapni, jó lenne. mert már unom, hogy mindig netről kell rendelgetnem :S

2014. jún. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!