Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokassam kevesebb...

Hogyan szokassam kevesebb hajmosáshoz a fejbőröm?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, ha már itt a nyári szünet kipróbálhatnék pár hosszabb módszert is, mint a biosampon meg a hajpakolás. Az, hogy 2 hónapig nem mosok hajat sajnos nem megy, mert azért fogok eljárni itthonról, nyrali is megyünk meg a táborok, de ilyen 1-2 heteket biztos rá tudok áldozni, tudtok valamit?

2014. jún. 6. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Keress először egy megfelelő sampont, amivel eleve kicsit kevesebbszer kell mosni. Meg én azt szoktam, hogy ha már meg kéne mosni, de még nem vészes, és nincs időm, akkor vizes kézzel átturkálom többször, közben persze mosom a kezemet, és így kevésbé lesz zsíros, szóval teljes mosás nélkül "fel tudom frissíteni" egy kicsit.
2014. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, és ha hosszú hajad van, az is segíthet, ah befonod. Tapasztalat. Talán mert kevésbé piszkálod, és nem zsírozod még pluszban a kezeddel. De lehet, hogy teljesen más az oka, csak ezt szokták mondani. De tény, hogy lehet vele nyerni pár napot is akár.
2014. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy új samponnal kezd (tehát amit még ezelőtt sosem használtál a hajadnak legyen teljesen új!, aztán próbálj minél kevesebbszer hozzányúlni kézzel. Meleg van, izzadsz, kösd copfba, vagy fond be.

De szerintem nyáron melegbe heti két hajmosás még a higénia miatt is kéne..

2014. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer moss hajat.
2014. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!