Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak közvetlenül hennázás...

Csak közvetlenül hennázás után kell semleges samponnal hajat mosni? A következő hajmosáshoz már használatok sima sampont? Semleges samponnak jó lesz egy samponszappan?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én saját hajamat még nem hennáztam, de a tesómét évek óta én festem hennával, és ilyenről még sose hallottam:D Ha 100%os hennaport vagy khadi/logona/lush hennát használtál akkor gyakorlatilag bármilyen sampon jó, bár a szilikonmentes ajánlott (megjegyzem a húgom simán mosott hajat szilikonossal is, nem lett semmi baja). Ez max egy reklámfogás lesz, vagy nem is igazi a henna (ami krém/hab, stb állagú az tuti tartalmaz vegyi dolgokat, így azokat kerüld). Olyat már hallottam, hogy hennázás után nem kell hajat mosni (mert előtte ugye megmostuk..), de a tesómnak muszáj samponozni, anélkül nem jön ki a hajából:D Ez főleg akkor fontos, ha indigót is használsz, mert az nagyon könnyen kikopik...
2013. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én Classic Henna színtelen hennát használtam, ezt ajánlották a gyógynövényboltban. :) Nem színezni, csak ápolni szerettem volna a hajamat. Most megmostam samponszappannal, de akkor ezután bátran fogom merni normál samponnal is mosni.

Köszi a segítséget!

2013. aug. 1. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
amit használsz, az még nem is henna:) az cassia (amit sennának, vagy színtelen hennának is hívnak, de nem henna) Ezt ugyanúgy nyugodtan kenheted sima samponnal és samponszappannal is:)
2013. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ez cassia, de csak ez jó, ha nem akarok hajszínt váltani. :)
2013. aug. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!