Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős hajhullás, enyhe viszketé...

Erős hajhullás, enyhe viszketés, gyulladt fejbőr?!

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy, már január közepe óta jóval több hajam hullik ki mint előtte, pontosan azóta hullik hogy elküldött az orvos vastagbél tükrözésre széklet panaszok miatt, ekkor nagyon stresszes is voltam és elkezdett hullani a hajam, aztán a vizsgálaton kiderült hogy nincs semmi komoly a belekben, ez a kérdés rendeződött.

De azóta a hajhullás nem akar enyhülni, a fejem tetején már nagyon kevés, ritka a haj, legszívesebben hozzá se nyúlnék nehogy még több kijöjjön.

Azóta gondolkoztam és rájöttem hogy lehet még egy oka, tavaly november-december óta rászoktam hogy hajmosás után nem szárítom meg a hajam csak rátekerem a fejemre a törölközőt és elaludtam és reggel pedig kifésültem, ezt egész eddig így csináltam.

Szóval nem lehet hogy bepálott a fejbőr és összeszedtem valami gyulladást/gombát?

Egyébként voltam bőrgyógyásznál, hajgyógyásznál, fogászaton, nőgyógyásznál de ezeken különösebb dolgot nem találtak, a bőrgyógyászhoz mikor mentem akkor még nem volt ennyire gyulladt a fejbőr csak hullott a hajam, de sajnos a doktor nem is igazán vette komolyan a dolgot.

Szerintetek lehet amiatt hogy a törölközővel a fejemen aludtam?

Légyszi segítsetek.



2014. jún. 5. 18:19
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy azóta zsíros korpám van, mikor a hajgyógyász mutatta a kamerán akkor is látszott hogy tele van lerakódott zsíros korpával és tiszta piros, gyulladt az egész. :( igazán diagnózist a hajgyógyász se mondott csak hogy vegyek 15.000-ért sampont, arra meg nincs pénzem.
2014. jún. 5. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű,hogy gombás fertőzés vagy gyulladás áll a háttérben,keress másik orvost.
2014. jún. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdező, ha olvasod még, megoldódott azóta a problémád? ezzel szenvedek lassan egy éve (fejbőr gyulladás-viszketés és erős hajhullás), havonta mászkálok bőrgyógyászhoz, de semmivel sem lesz jobb.
2015. szept. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet? Ugyan ez a bajom sajnos
febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok, nekem antiandrogén gyógyszerek/fogamzásgátló segített. (Magas tesztoszteron okozta)
márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azota jovault a helyzet ugyan ez van jelenleg nekem is csak en vizes hajal mentem ki telen nem is 1x
máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!