Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terhesség alatt lehet használn...

Terhesség alatt lehet használni arckrémet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy be van gyulladva az arcbőröm de 24 hetes kismama vagyok nem tudom hogy használhatom e ezt a krémet amit a dm-ben vettem?! Szerintem természetes folgok vannak benne de leírom hogy mit tartalmaz hátha valaki jobban ért hozzá mint én :-) tartalmaz: aqua,alkohol,cetyl alkohol,nátrium-lauril-szulfát,zsírkő,kén,cink-oxid,titán-dioxid,szilícium-dioxid,mentol,parabén! Ezek vannak benne! A segítséget előre is köszönöm :-)

2014. jún. 5. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy már az a bébi, egy lokális kenőcs nem fog ártani. Viszont használni sem biztos.. Ha az arcbőr gyulladt, elmennék az orvoshoz- ő azt fogja felírni ami minden szempontból a legjobb.
2014. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van begyulladva ezért sem mentem orvoshoz vele csak zavar h egyik nap már tök szép a bőröm meg elmúlnak a parik is aztán következő nap megint vissza jönnek és zsíros lesz a bőröm is.... Kipróbálom a krémet hátha használ de ha nem akkor megyek a bőrgyógyászhoz! Köszi a választ :-)
2014. jún. 5. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem terhesen sem kellene pattanásra kenni, de te tudod, hogy mivel irritálod tovább a bőröd.
2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A retinol veszélyes a babára nézve,de itt is vannak ellenérvek.Ezek alapján nem látok olyan összetevőt ami károsítaná.
2014. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább aloe verát kenj rá. Vagy valami bio cuccot bioboltból.
2014. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még az ilcsi termékekről halottam hogy nagyon jók pl a kövirózsa habkrém! Nektek mi a véleményetek erröl?
2014. jún. 5. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg kérd meg az orvost, írjon el egy krémet rá- gyorsabban hat, mintha végig kísérletezed az összes pacsmagot (1)
2014. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet h az lesz a legegyszerűbb :-) köszönöm a segítségeteket, szép estét mindenkinek :-)!!!
2014. jún. 6. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!