Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor leborotválom a puncimat...

Mikor leborotválom a puncimat pár óra mulva kezd is nőni a szőr és minden nap borotválnom kell és mikor nekiállok mindig vérzik pöttyökben. Mit tudok csinálni ellene?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég gyorsan elkezd visszanőni borotválás után, már másnap látszik, hogy kezd nőni. Azért vérzik, mert még a nagyon pici szőrt nem érdemes borotválni, várnod kellene pár napot, hogy kicsit jobban megnőljön. Vagy az lenne még jó megoldás, ha gyantáztatnád, mert akkor sokáig nem nőne vissza a szőr.
2008. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, vagy epilátor, borotvával mindig így fogsz járni.
2008. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
az epilátort nem lehet kibrni..:S
2008. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De ki lehet... én is azzal irtom, csak az első két három alkalom borzasztó utána a szőrszálak teljesen elgyengülnek és persze ritkulnak is. Gyanta az gyorsabban megvan, de az otthoni megoldással nem az igazi, kozmetikushoz meg nem igazán mennék ezzel a problémával.
2008. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
de hogy csináljam,hogy ne fáljon..?
2008. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kezeddel feszítsd ki a bőrt és úgy epilálj. Mindenképp fájni fog nagyon az első néhány alkalom, de utána már csak kellemetlen. Ha nagyon fáj, vegyél a gyógyszertárban lidocain kenőcsöt, és az a felső bőrréteget leszedálja. Kb negyed órára.
2008. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon faj, de valahogy kibirom. Majd idovel nem is fog annyira fajni.
2008. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok,nem szabad minden nap leborotválni...a kicsi,kibúvó szőrt nem is tudod vérzés nélkül leszedni

nekem 1,5éve van barátom,de nem zavaja ha pont növekvő szőrös állapotban van a nunim..én hetente 1szer szedem le...nem nő túl gyorsan..

2008. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha naponta borotválod nagyon megerősödik. Szerintem heti max 2szer. Ha borotválások előtt a bőrt mindig átdörzsölöd egy durvább szivaccsal, speciális kefével eltávolítod az elhalt hámsejteket és megelőzheted a szőr befelé növését. Ezáltal nem fog úgy vérezni, ha borotválod.
2008. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
71%
Az én javaslatom a szemöldökcsipesz. Először kicsit az is fáj, de nem annyira mint az epilálás. Pár év és alig lesz pár száll.
2008. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!