Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helllo (; Ugye jön a nyár és...

Helllo (; Ugye jön a nyár és szeretnék elmenni gyantáztatni és szemöldököt kiszedni (először). A lábamat és a kezemet szeretném. Nagyon nagyon fáj?

Figyelt kérdés

A hónaljamat nem, mert azt borotválom, de gondolkodtam és nem tudom eldönteni... szerintetek kéne azt is gyantázni? Amúgy nem vagyok ilyen szőrösz tîpus... Szőke vagyok, de a kezemnél amikor süt a nap azért làtszik, mert csillog de a làbamnál nem annyira csak ott fel allnak a szorok es azert latszik... Es meg egy utolso kerdes, ugye a nyari szunet 2 honap --> hanyszor kell gyantaztatni kozben? Eleg 1x?

14/L


2014. jún. 2. 20:14
 1/8 anonim válasza:

szerintem ne borotváld a hónaljdat, mert attól megerősödik a szőr, és nagyon sokat kell borotválni utána, én már jártam így...szerintem nem fáj annyira, ki lehet bírni, de szerintem nem elég egyszer, de te látod, hogy szükség van-e rá többször vagy nem

13/L

2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább a hónaljadat gyantáztasd, mint a karodat. Ha csak pihés a karod, ráadásul szőke, akkor jól elcseszed azzal, ha leszeded azt a szőrt, mert sötétebben fog visszanőni.

Egyébként egyénfüggő, hogy kinek mennyire fáj. Először nekem eléggé fájt, de én borotváltam előtte sokáig.

2 hónapig nem bírja, maximum 1.

2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a hónaljamat borotválom, és nem erősebb rajta a szőr, a lábadat viszont tényleg jobb ha gyantázod, vagy epilálod, mert nem kell vele annyit foglalkozni, mintha pár naponta borotválnád.A karodat meg nehogy le szőrtelenisd, főleg ha alig látszik. Ez már szerintem tényleg nagyon hülye új trend.
2014. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahol szőke a szőr ott hagyd is úgy, mert ha kiszedeted már lehet hogy fekete nő vissza majd, az pedig elég kellemetlen lesz és zavaró ha 1-2 hetente gyantázni kell majd miatta.
2014. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,de az első az fájdalmas,de meg lehet szokni.A nyári szünet alatt úgy 3-szor.
2014. jún. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K. Bernadett ***** válasza:
Szia! :D Én speciel legyantázom a karomat, már évek óta sőt néha borotvával is belehúzok ha bolond napom van, nagyon szeretem ha sima szőrtelen, olyan puha. Egyáltalán nem erősödött meg tőle a szőröm. A hónaljgyanta egyéntől függ, kinek milyen a fájdalomküszöbe, először fájni fog biztos, de ha jó helyen csináltatod akkor nem lesz gond. a szőrnövekedésnek fázisai vannak, így 2-3 hetente gyantáztatni kell, de ez is egyéntől függ, valakinek 4 hét után már kevesebb nő vissza...fontos, hogy a szőr min. 5 mm legyen, cukorpasztánál elég 1-2 mm. A szemöldök szedést nagyon jól teszed, ha szakemberrel csináltatod, utána már te is tudod igazítani, annyi az elcseszett szemöldök már manapság...
2014. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hello. én azt ajánlom, hogy a szemöldököd inkább pincettával szedd. szebb lesz az alakja :) és nem fáj szerintem. én a helyedben, mivel szőke a szőröd, nagyon örülnék. és nem bántanám. mert később csak megerősödik, és van rá esély, hogy sötétül is..
2014. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyáron kétszer kell és inkább a hónaljadat gyantázd és a lábad, a karodat nem kell én sem szoktam. Ha borotválnád akkor sokkal erősebb lenne.
2014. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!