Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hőillesztett hajhosszabbítás...

A hőillesztett hajhosszabbításnál nem nehéz a műhaj?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet nehezebb, mint az igazi haj. Elsőre biztos nehezebbnek tűnik, mivel a hosszabb haj=nagyobb súly, de hamar hozzá lehet szokni.
2008. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és így hogy a műhaj jobban lehúzza a saját hajamat,gyorsabban nő az eredeti hajam?vagy ha gyenge a hajam kihullik?
2008. júl. 29. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:

érzed hogy nehezebb!!!!műhajat nem raknak fel,mert az tök műanyag.igazi emberi hajat illesztenek fel.de ez kezelve van meg minden.ha vékonyszálú a hajad a hajfelvarrás kilőve mert "kitépné" a súly a hajadat.ennél a hőillesztettnél pedig egy tincsre kb olyan vastagságú saját tincsedhez rögzítik ami nem viseli mag a hajad.sőtt,nől is alatta a hajad.

üdv,egy fodrász

2008. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2008. júl. 30. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamnak van fölvarrva igazi emberi haja is és műhaj is és tök szembetűnő hogy a műhaj mennyire természtellenesen egészségesnek tűnik az igazinak meg van íve és nem szögegyenes. Nem tudom milyen fodrász csinálhat ilyen munkád de mindenki megszólja.
2008. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mert irigyek :P

szerintem az nem cink ha látszik hogy műű mert kb. csomó sztárnak is fel van varratva...akkor nekik is szégyelniük kéne? xD

de mondjuk kezelni is tudni kell vasalni stb...:)

nekem már 3 hónapja van hőillasztésel felrakva és nekem nagyon bejött :)(nem akarom elszólni magam)nekem is van aki észre veszi..(a hozzá jobban értők) hogy mű de van aki oda jönn és megkérdezi mióta növesztem XD

2008. nov. 11. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mennyibe került a hajad hosszabbítása?

2009. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem rakatnék fel futura műhajat csak kizárólag humán haj jöhet szóba,ami sokkal természetesebb hatású és az élettartama is nagyobb jóval.Nekem ázsiai haj van felvarrva már egy hónapja.40 cm-es fekete.Nekem az tökéletes a sötét vastag száú saját hajamhoz.Sok helyen azt olvastam,hogy az ázsiai haj hamar tönkremegy,kócolódik,gubancolódik,sprőd lesz,de ezekre mindig rácáfolok.Az enyém nagyon jó minőségű,könnyen kezelhető,hajmosás után is egyenes marad,max nagyon enyhe hullám fordulhat elő benne,de inkább egyenes,szép fényes.Ráadásul eleve használtam vettem,Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve.Tudom,hogy ez nem ide tartozott,de szerettem volna megosztani.:)
2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló:)köszike ezeket a mondatokat,kicsit megnyugtattál.Én is ázsiai hajat fogok hőillesztéssel feltetetni hétfőn:)régóta szeretnék hosszú hajat,sajnos az enyém nem akar megnőni.Csak annyi helyen olvastam rosszat róla,és kicsit megijedtem,de nekivágok:) remélem nem lesz nekem sem problémám vele.A fodrász tuti jó:) én úgyis foglalkozni fogok a hajjal ,úgyhogy remélem nem lesz gond:) te milyen sampont,illetve balzsamot használsz?tudnál nekem ajánlani valamit?:)köszike:):)
2010. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.:) Sima,olcsó sampont és kallos hajpakolást használok,ami szintén nem drága.:D Pár helyen azt olvastam,hogy kizárólag proteines termékeket szabad póthajon alkalmazni,meg vannak kifejezetten póthajoz balzsamok amibe van 200-250 ml és 4-5 ezer ft.. Nekem a 800 ft-os 1 literes kallos pakolástól ugyanolyan szép,fényes marad a hajam.:D Legalábbis nekem bevált.Egyébként használok még silky kristályszérumot,attól szép fényes,puha lesz a haj.1800 ft-ért vettem fodrászkellékesben.Fésülködéshez disznősörte hajkefét használok,azzal nagyon szépen ki lehet fésülni,de szerencsére nem igazán kócolódik.:) Egyébként nekem 12 ezer volt összesen a hajam.6 ezer a haj és szintén 6 ezer a felvarrás,mert ahova mentem ott csak 1500 ft/sor a felrakás,nekem 4 sor van fenn.Amúgy nagyon igényes munka,azért ilyen olcsó,mert nem szalonban dolgozik.Én olcsón megúsztam a hajhosszabbítást.:) Nem kellett százezreket fizetnem,mint amennyit sok szalonban elkérnek.A lényeg,hogy jó minőségű a haj.Na ennyit rólam.:) Na és neked milyen lett a hajad? Mesélj.:) Megnéznék róla egy képet.:)
2010. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!