Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mentek úszni, ha rossz az...

Ti mentek úszni, ha rossz az alakotok?

Figyelt kérdés

főként lányok véleményére vagyok kíváncsi azzal kapcsolatban,hogy ti mentek-e úszni akkor,ha picit több felesleg van rajtatok? Korral.


fiúktól meg azt,hogy mit gondolnak az olyan lányokról,akiknek nem tökéletes az alakja, vékony,de van rajta egy kis zsír. Vagy milyen lányok jönnek be nektek? Korral


Most jön a nyári szezon és zavar az alakom 170 cm vagyok és 58 kg. Vékony vagyok,de zavar az a kis felesleg a hasamon.:(( És már mindent kipróbáltam edzés,sok víz,futás, diéta. Nem nagyon sikerül lemennie. Valamikor észreveszem,hogy változott. És az is zavar,hogy a lábamon csúnya foltok vannak ilyen narancsbőrhöz hasonlító inkább az,amikor hirtelen hízol és fogysz. :((( Meg az,hogy borotválkozom és sokszor kipattogok tőle,ezért olyan csúnyán nézz ki,ha így megyek fürdeni.:( Nincs valami tippetek?



2014. máj. 24. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Állj apád vagy anyád elé vágd le nekik ezt a kis monológot és jelentkezel egy pofonra, lehetőleg mindkét arcodra, hogy szimmetrikus legyen.


Én elsírom magam az ilyen nőktől konkrétan.

Ha úszni mész akkor mit érdekelnek mások? Időd 90%ában takar a víz, mellesleg az usziban pont nem az ivarérett csávók ücsörögnek a medence szélén, hogy stíröljék a 80%-ban 40 feletti átlagéletkorú nőket...


Ha meg strandon akarsz úszni, akkor közlöm ha eddig nem tűnt volna, fel, hogy a strand (figyelj!)... nem glamour kifutó!!!!


És képzeld a barátnőm 120 kilós simán kidzsalt a strandba a kis hájával és narancsbőrével és nap végére egy udvarlóval az oldalán távozott, aki mára a férje és gyermekei apja. Tehát ha egy férfi sem nézd rád, akkor törd be sírva a tükröt, mert szegény a belső szépséghibáidat nem tudja megmutatni. :P


lehet lebunkózni, meg ami felfér ide a komplimentek közé, de aranyom, az ilyen felszínes lányoktól agybajt lehet kapni és nem csak én, de minden pasi is.

2014. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mennék... Kit érdekel mások véleménye, ebből már rég kinőttem... :) Amúgy meg normális táplálkozás. És én nem vinnyognék 170 centi 58 kilóval. 62 vagyok és tökéletesen elégedett.
2014. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te soha nem voltál még strandon? 100 nőből jó ha egynek tökéletes az alakja.
2014. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én kifejezetten akkor jártam úszni, amikor kövér voltam és életmódváltás mellé akartam mozogni valamit. Nem gáz, amúgy az uszodában az emberek 70%-a kövérebb idős néni vagy bácsi..senki sem foglalkozik veled.
2014. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Csak félek,hogyha pont megyek akkor ott lesz valami jó alakú csaj aztán én meg nem érzem úgy jól magam.
2014. máj. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!