Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy ne göndöröd...

Mit tehetnék, hogy ne göndörödjön be a hajam vasalás után?

Figyelt kérdés
Alapvetően kissé hullámos a hajam és akárhányszor kivasalom egy idő (1-2 óra ) után mindig begöndörödik, időjárástól független, már több vasalóval is próbáltam..mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen?
2009. dec. 29. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni hajkisimító samponokat, balzsamokat, spray-ket, krémeket. Rengeteg van, drogériákban lehet kapni. Próbálgass.
2009. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz túl sok mindent csinálni. Az enyém is ilyen. Próbálkozhatsz hajkiegyenesítő spary-vel vagy krémmel,lehet,hogy beválik.Én Got2be-t használok,ez spray,kicsit tovább marad egyenes,és könnyebben lehet vasalni.Olyan 1000-1200 Ft között mozog az ára.A brutálisabb módszer,ha tincsenként hajlakkot fújsz rá,és úgy vasalod ki.Ez így nagyon roncsolja a hajat.Te tudod,mennyit ér meg neked.
2009. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapjában nagyon göndör hajam van!!Én úgy szoktam régebben,hogy minden tincset belakkoztam,és arra vasaltam rá!!Napokig egyenes maradt!!Persze ez káros is...:(

Lecseréltem a vasalót,és most nem teszek rá semit,mégis egyenes marad!!

2009. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz csatlakoznék, ha azok nem segítenek akkor Semmi!! :) Ilyen a göndör haj!!
2009. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam pedig hullámos, szinte lehetetlen, hogy szép egyenes vagy szép göndör legyen. Vettem alfaparfos hajsprayt, amit hajvasalás előtt kell ráfújni, hővédő és egyenesítő spray, és egy remington hajvasalót. Azóta ha akarom göndör, ha akarom egyenes, akár napokig :)
2009. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A hajvasalótól is múlik. Pl. a Remington kifejezetten jó. Nem olcsó, de nagyon jó minőségű...

Viszont ha olyanod van, akkor nagyon ne mtudsz mit csinálni. Ink annak örülj, hogy nem hullik... -.-

2009. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként Remington van, de az se nagyon vállt be:S
2009. dec. 29. 20:16
 8/15 anonim válasza:
48%
Ha kicsit modernebb a fodrászod, már létezik mestersége egyenesítés. Nekem is minden hónapban kiegyenesíti a hajamat. Addig ki is bírja.
2009. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
ha leborotválod, akkor utána biztos nem göndörödik (tapasztalat), am nekem is ijen a hajam, csak még a vége ijen kampó alakba beáll, én azt szoktam, hogy kivasalom, aztán lezselézem, és hajszárítóval rászárítom. igaz ettől kicsit darabos lesz a hajad, de én csak kicsit szoktam tenni a végére, mert nekem ott göndörödik vissza ált., és akkor nem lesz annyira darabos.
2009. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Remington pedig jó. Milyen fajtád van?

Mert ez kifejezetten erős, göndör, vastagszálú hajhoz való: [link]

(s8102, 18.000 FT körül van)

Egyébként ezen kívül én is ezeket tudom neked ajánlani, amit mások :)

2009. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!