Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg szeretném növeszteni a...

Meg szeretném növeszteni a hajam, de már egy éve sikertelenül próbálkozom. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szőke göndör hajam van és a probléma az, hogy nem látszik, hogy nőne.

Ha ki van vasalva, akkor a hátam közepéig ér, ha pedig természetesen göndör, akkor felugrik a vállamig. Lassan egy éve küzdök ezzel. Mit tehetnék??



2014. máj. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
ne vasald mert azzal csak ártasz a hajadnak , én ricinusolajat próbáltam nem nagyon segitett , sajnos nekem is nagyon lassan nő a hajam :/ engem is idegesit :D
2014. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak különleges alkalmakkor szoktam kivasalni Pl: ballagás

Én is kipróbáltam a ricinus olajat. Nem mondom hogy nem használt semmit, de én kicsit többet vártam tőle :/

2014. máj. 15. 21:27
 3/4 dominika72 ***** válasza:
készíts házi hajpakolásokat. beírod googlebe. használj hajbalzsamot hajmosás után kiöblítőset. vegyél hajtöredezés elleni olajat. én nekem avontól van. 700ft volt és puha fényes illatos lesz tőle a hajad :)nem tudom milyen sampont használsz , én drágább ár kategóriából szoktam válogatni mert használtam egy időbe ilyen pár száz forintosat és teljesen tönkre ment tőle a hajam. Tavaly augusztusban kicsit váll alá érő volt (egészségügyi hajvágás után) most pedig fenék fölött kb 5-6 cm ig ér :D nekem ezek beváltak :D remélem segítettem :))
2014. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A házi hajpakolással még nem próbálkoztam :D de ez egy jó ötlet, majd kipróbálom...

A többit én is így csinálom már hosszú ideje :(

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 17. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!