Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Veet hideggyantát. Ma...

Vettem Veet hideggyantát. Ma kiakartam próbálni legyantázni a hónaljamat de sikertelenül jártam. Nem jött le a szőr és még piros is lett. Mit rontottam el? :S vagy mire kellett volna oda figyelnem? 15L

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A hónalj nagyon érzékeny, nekem még meleggel is alig-alig jött le,nagyon fájt, többet nem is csináltam. Magadnak meg ott nem is igazán tudod.Én ott borotválom. Volt hogy a kozmetikus is 2-3-szor átment rajta.
2012. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleggyanta kell és egy barátnő segítsége,sajnos egyedül nagyon nehéz.Arra figyeljetek,hogy a szőrnövéssel ellentétesen kell lerántani.Most valószínűleg a bőrt is levitte.Ápold addíg is.
2012. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Opilca hideggyanta csíkok váltak be, semelyik másik. Próbáld ki azt, olcsóbb is szerintem, mint a Veet. A testre valót felvágod 4 részre, szétszeded és ráteszed a hónaljadra, szőrnövekedéssel megegyező irányban rásimítod és ellentétes irányban pedig lerántod. Nekem pl kétféle irányba nő a hónaljamon, a felső fele felfelé, az alsó lefelé, így a két hónaljamra elég egy fél gyantacsík. Szerintem nem olyan ördöngős dolog, én ezzel az Opilcával évek óta gyantázom.
2012. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez volt, azota borotválom:/
2012. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!