Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Remington...

Szerintetek a Remington olcsóbb és drágább hajvasalói közt tényleg van minőségbeli különbség vagy ez csak kamu?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy van rajta hőfokozat állítás vagy bekapcsoló gomb stb, hanem hogy vmelyik tényleg kevésbé roncsolja a hajat? Olvastam olyat is, hogy vmelyik fajtájában ilyen olyan ion van (vagy mi), ami feltölti a hajat. Megérik a 4-szer annyi árat egy olcsóbb fajtához képest vagy ezek a tulajdonságok kamuk és ugyanannyira roncsolják a hajat?
2014. máj. 11. 09:47
 1/2 anonim válasza:
A drágábbak kevésbé roncsolják a hajat és sokkal gyorsabban vasalják ki a hajat.Nekem is valami 15000ezres vasalóm van az is remingtonos és nagyon jó.AZ olcsóbb és a drágább között szerintem lényeges küllönbség van
2014. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 adryka.horvath válasza:

Én nemrég vásároltam hajvasaló és én is bajban voltam mit válasszak. Keresgéltem a neten és belebotlottam ebbe a cikkbe: [link]

Igaz ez már elég régi cikk és nem nem biztos, hogy a példának említett termékeket árulják még, de szerintem egész jól összefoglalja a lényeget. :)

2014. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!