Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok válaszát várom! Ki...

Fodrászok válaszát várom! Ki használt már nudli csavarókat daueroláshoz?

Figyelt kérdés
Hogyan kell használni? Ha valaki Pontosan megtudná írni vagy képet, videót tudna küldeni róla nagy segítség lenne. Már mindenhol kerestem de semmit sem találok róla :(

2014. máj. 9. 10:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! Lehet már késő! Én nem vagyok fodrász, de használtam már ilyen hajcsavaró nudlit. A véleményem az, hogy nagyon szép lesz a végeredmény, de elég kényelmetlen aludni vele. A Youtube-on találsz róla videókat Flexi rod tutorial címen! Remélem tudtam segíteni! :) 14L
2016. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első vagyok!Bocsánat nem olvastam el rendesen a kérdést! 😳 dauer ügyben nem tudok segíteni. Mégegszer bocsánat!
2016. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!