Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lehet kapni hajfesté...

Miért nem lehet kapni hajfesték eltávolítót?

Figyelt kérdés
egyszerűen nemtudom felfogni,hogy a mai világban már szinte minden ki van találva, még olyan hülyeségek is hogy a szemem felakad, de az nincs kitalálva hogy a tartós hajfestéket hogyan lehetne eltávolítani! :@ :( neeeem, várja meg az ember amíg lenő. én befestettem a hajam, a fodrászom elrontotta, és most várhatok 1 évet hogy teljesen lenőjjön és visszanyerjem a természetes hajam színét. hasonlóra sem akarom visszafesteni, mert azt is állandóan festenem kéne, mert ha nő le az olyan csúnya. már most 2 centi levan nőve és csúnya. hihetetlen hogy erre nincs semmi kitalálva :@ vagy valaki nemtud mondani valami házi praktikát hogy kopjon ki, vagy valami? ajj légyszi segítsen valaki
2009. dec. 27. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, ez bizony kiszedi a hajfestéket.

2009. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezt már olvastam, de úgytudom, hogy szőkéknek nem való, mert elvileg szőkítő hatása van. a hajam most világos szőke, a természetes hajam színe pedig sötétszőke. nemhiszem hogy jó lenne rá :(
2009. dec. 31. 11:35
 3/7 anonim válasza:
Bocsi, hogy közbekérdezek de engem is nagyon érdekel a téma. Nekem majdnem derékig érő festett fekete a hajam, nem fog letörni ettől? Évek óta fekete vagyok, elkezdtem barnára festeni a tövét, hogy ne legyen olyan feltűnő a kontraszt, de még vagy 5 év mire nekem lenő. Nem tenné tönkre a hajam?
2009. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12:10

Szerintem neee.

nekem is nagyon sokáig fekete volt,amit imádok a mai napig, de meg bántam, mert nagyon nehezen tudtam leszedni.

Én egyre világosabb festéket kentem, amikor a fekete kezdett lenőni, akkor át lett festve lilásra.. most burgundi vörös.

Szerintem ilyen szereket ne kenjünk a hajra, mert csak tönkre teszi.

2009. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én erről az Oxyról csak jókat hallottam, hogy feketéknek kiszedte, volt akinek jégszőkére csinálta, de amúgy meg ha elmész fodrászhoz,hogy szedje le a feketét letudja. unokahugomnak is feketére volt feste a haja, és a fodrász megcsinálta neki, és most már rendesen a természetes haja színe van. csak sajnos ezt nem lehet szőkéknek :(
2009. dec. 31. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy én is beleugatok de a L'oreal effasor nem erre van? Vagy van valami rózsaszín tasakos cucc valami hajradír. Itt is volt róla szó a gyakorikérdéseken én is itt hallottam. Nézz utána googlen vagy a fodrászodat ( egy másikat!) kérdezz meg róla.
2010. jan. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utána érdeklődtem ezeknek a dolgoknak, és elmondták hogy szőke hajúakat nem lehet helyre állítani mert csak jobban kiszívja a hajat mindegyik, ezért csak feketéknek vagy barnáknak ajánlják mert igen kiszedi a festéket, az az világosítja, szóval ilyeneket ne vegyen festett szőke, mert nem nyeri vissza az eredeti hajszínét, és senki más sem, csak a barnáknak jó meg a feketéknek és nekik sem mind1 hogy mennyit használnak
2010. jan. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!