Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam illetve mit...

Hogyan ápoljam illetve mit csináljak a vegyes hajammal?

Figyelt kérdés
az a baj hogy nagyjából a fél hajam göndör de nagyon hátul pedig hullámos/egyeneskés. a fejem senem kerek se nem ovális a kettő között. a színe mélybarna. jaa és rengeteg van tényleg három fejre elég lenne :/ és a melltartópántomig ér . amúgy alacsony (156) és zöldeskék színű a szemem.(hippy vagyok :))
2014. máj. 7. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet velem is! Sajnos, nem sajnos én a festést is bevállaltam, de most llegalább szépen fénylik a hajam. Mindenképp havonta -1 centit vágass a végéből, ppluszritkíttatsd! Emellett balzsam, balzsam, balzsam! Ez mindenkinek egyéni, hogy melyik jön be. Nekem egy TAB márkájú a rossmannból vált be, pedig előtte drágákat is kipróbáltam (toni&guy, tigi). Ugyanaz a hatás! :) Vasalni sajnos gyakran vasalom, jobban áll az egyenes! ;)
2014. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod :) négy éve jártam utoljára fodrásznál mert akkor csak ilyen szokásos hajvégvágásra mentem és a fodrász a kért 10 cm helyett, nem hazudok 35 cm vágott le. Sírva ki a szalonbol
2014. máj. 8. 09:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta apa vágja a hajam mert nagyon egyenesen vág és mert soha többé nem bízok a fodrászokban. Rá egy évre el kezdtem vasalni .egy évig vasaltam és teljesen tönkretette:( de két éve letetem a vasalót és ápolom mindennel amivel csak lehet. Jaa és ricinus olajjal is :) neked mennyit nő a hajad?
2014. máj. 8. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlaghoz képest szerintem nekem gyorsan nő a hajam, annak ellenére, hogy havonta-két havonta egy-egy centit levágatok. Ez nem olyan nagy hossz, nem kell megijedni tőle. Főleg, ha vasalod!

Egyébként nekem is ez a tapasztalatom sok fodrásszal... néha kicsit többet vágnak a kelletténél. Én férfi fodrászhoz járok, valahogy bennük jobban megbízok! :)

A ricinus olaj mindenképp jó, plusz a neten számtalan házilag elkészíthető balzsam van!

:)

2014. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!