Mi lesz a hajammal?

Figyelt kérdés
mi lesz a hajammal, ha12%os hidrogént a hajamra kenek? vörös a hajam és megakarom szabadulni a vöröstől :D és gondoltam megkérdezem, hogy mi lesz vele XD ( csak egy gondolat volt)
2014. ápr. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont én is most szabadultam meg a vöröstől nagyon nehéz nekem 3 szor lett szívatva mire eltünt de még egy kis árnyalata meg van szőkét akarok most háromnegyed úton járok vele. :) :). Készülj fel ha szívatod tönkre megy a hajad mondjuk nekem szerencsére semmi baja 3 szívatás és 3 festés után kicsit szerenszés vagyok e téren.
2014. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidrogént magában? Tönkremegy a hajad szerkezete tőle, de a színe nem fog változni. Szőkítőporral keverve? Sárgára leszívja és a fele letörik utána. Kend be előtte kókuszolajjal a hajad. Oliva is jó lehet esetleg.
2014. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hö? Én meg átfestettem barnára...az első festést dobta csak le, aztán fokozatosan mentem a világosabb barnákkal rá, és így lettem végül szőke...meg aztán megint vörös, de ez mellékes...
2014. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!